wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 237 166 PLN (16 272 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 645 000 PLN 40,89 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Popularna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i wysokością 3,5 m – Stare Włochy / ul. Popularna 50 Sprzedaję [...]

40,89 645 000 PLN
15 774,03 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 1 680 000 PLN 90 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Płużańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

90 metrowa kawalerka. Dla singla, maksymalnie pary prowadzacych aktywny, towarzyski tryb zycia, [...]

90 1 680 000 PLN
18 666,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 950 000 PLN 54 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz idealnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Właśnie to kameralne osiedle w idealnej okolicy [...]

54 950 000 PLN
17 592,59 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 1 299 000 PLN 82,85 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Drukarzy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta WYŁĄCZNIE bezpośrednia. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 82,85 m². Znajduje [...]

82,85 1 299 000 PLN
15 678,94 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 2 000 000 PLN 134 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Bezpośrednio od właściciela. Przestronne, jednopoziomowe mieszkanie z dużym salonem i dodatkowo 4 [...]

134 2 000 000 PLN
14 925,37 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stare Włochy Na sprzedaż 849 000 PLN 56,6 m2
Stare Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Krańcowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie pod inwestycję z ważną umową najmu do sierpnia 2023 gwarantującą stały dochód z [...]

56,6 849 000 PLN
15 000 PLN/m²
08-11-2022 Dodaj do notesu
Reklamy