wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 773 514 PLN (13 109 PLN/m²)

Mieszkania Wrocław Fabryczna

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Wielki Na sprzedaż 857 000 PLN 65 m2
Muchobór Wielki / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Jurija Gagarina Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Obniżka ceny – 859 000 zł zamiast 900 000 zł. Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaję [...]

65 857 000 PLN
13 184,62 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Na sprzedaż 899 900 PLN 59 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Tadeusza Brzozy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

PRYWATNIE: Wyjątkowe, kameralne 3 pokoje na Nowych Żernikach Cena: 899 900 zł (15 244 zł/m²) Do [...]

59 899 900 PLN
15 252,54 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Nowy Dwór Na sprzedaż 685 000 PLN 51 m2
Nowy Dwór / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Rogowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m², położone na rodzinnym osiedlu, z [...]

51 685 000 PLN
13 431,37 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Wielki Na sprzedaż 650 000 PLN 53 m2
Muchobór Wielki / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Stanisławowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone przy ul. Stanisławowskiej 52 we Wrocławiu, na [...]

53 650 000 PLN
12 264,15 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Grabiszyn-Grabiszynek Na sprzedaż 799 000 PLN 49,1 m2
Grabiszyn-Grabiszynek / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, aleja Generała Józefa Hallera Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OFERTA BEZPOŚREDNIA · nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe z dużą garderobą · [...]

49,1 799 000 PLN
16 272,91 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Leśnica Na sprzedaż 750 184 PLN 90,93 m2
Leśnica / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Komornicka Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 91-94 m², zlokalizowane w spokojnej części Wrocław [...]

90,93 750 184 PLN
8250,13 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu