wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 826 069 PLN (13 550 PLN/m²)

Mieszkania Wrocław Krzyki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 885 000 PLN 66 m2
Jagodno / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na zadbanym, [...]

66 885 000 PLN
13 409,09 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Krzyki Na sprzedaż 759 900 PLN 63,5 m2
Krzyki / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Powstańców Śląskich Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wyjątkowa przestrzeń inspirowana klimatem nowojorskich loftów – wysokie na 3,3 m pomieszczenia, duże [...]

63,5 759 900 PLN
11 966,93 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Na sprzedaż 1 185 000 PLN 79 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Generała Romualda Traugutta Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Cena do negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m² przy ul. [...]

79 1 185 000 PLN
15 000 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 537 000 PLN 39 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Braterska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OKAZJA nowe odebrane mieszkanie | Krzyki ,Braterska 4, Wrocław SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA Idealne dla [...]

39 537 000 PLN
13 769,23 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 550 000 PLN 58 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Ślężna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

W trakcie sprzedaży. We speak English & German. Offer below. Przytulny azyl w mieście? [...]

58 550 000 PLN
9482,76 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 850 000 PLN 67 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Wapienna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż piękne, bardzo klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy. Mieszkanie [...]

67 850 000 PLN
12 686,57 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 669 000 PLN 50,6 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Braterska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Marzysz o mieszkaniu, które jest jasne, przestronne i znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych [...]

50,6 669 000 PLN
13 221,34 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 799 000 PLN 69,1 m2

Vivaldiego | Cztery Pory Roku LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu Cztery [...]

69,1 799 000 PLN
11 562,95 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Gaj Na sprzedaż 760 000 PLN 54,3 m2
Gaj / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Piławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przekazanie kluczy do 20.12.2026 r. POŚREDNIKOM DZIĘKUJEMY, NIE ZAWIERAMY ŻADNYCH UMÓW. Zdjęcia są [...]

54,3 760 000 PLN
13 996,32 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 1 675 000 PLN 83 m2
Jagodno / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Edmunda Kajdasza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Gotowy do zamieszkania Sprzedaż bezpośrednia – brak prowizji dla kupującego. Wyjątkowy apartament [...]

83 1 675 000 PLN
20 180,72 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 490 000 PLN 38 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Energetyczna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję. Do sprzedaży ciche i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe z [...]

38 490 000 PLN
12 894,74 PLN/m²
22-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Klecina Na sprzedaż 750 000 PLN 54 m2
Klecina / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zamieszkaj w wyjątkowej przestrzeni, gdzie nowoczesny design spotyka się z komfortem i naturą. To [...]

54 750 000 PLN
13 888,89 PLN/m²
13-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Tarnogaj Na sprzedaż 829 000 PLN 58,8 m2
Tarnogaj / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Biura sprzedaży nieruchomości zapraszam do współpracy bez podpisania umowy na wyłączność! Wrażam [...]

58,8 829 000 PLN
14 098,64 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu