wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 334 862 PLN (20 114 PLN/m²)

Mieszkania Gdańsk Wrzeszcz

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 699 000 PLN 28 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Grudziądzka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferta bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękujemy. Film: -f5dg3Z_pYo Mieszkanie mało [...]

28 699 000 PLN
24 964,29 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 895 000 PLN 39,77 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Grudziądzka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nie korzystam z pośrednictwa, dziękuję za uszanowanie. Sprzedam ładne, jasne mieszkanie znajdujące [...]

39,77 895 000 PLN
22 504,40 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 1 950 000 PLN 74,26 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Karola Szymanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyjątkowe, wykończone całkowicie pod siebie, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym [...]

74,26 1 950 000 PLN
26 259,09 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 865 000 PLN 67 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Plac generała Józefa Wybickiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ciepłe, ciche, słoneczne, dwustronne z balkonem 2mkw, spokojni sąsiedzi, w 2 pokojach i przedpokoju [...]

67 865 000 PLN
12 910,45 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 500 000 PLN 26 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aleja Generała Józefa Hallera Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedaż prywatna, bezpośrednio od właściciela – pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż funkcjonalna i [...]

26 500 000 PLN
19 230,77 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 1 849 900 PLN 96,5 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aldony Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowa Oferta ! Tylko u nas! Cena do Negocjacji ! Oferta w formule 0 % - „Kupujący nie płaci prowizji” [...]

96,5 1 849 900 PLN
19 169,95 PLN/m²
11-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 1 930 000 PLN 212,6 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Mariana Smoluchowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twojego stylu życia, a nie na odwrót? Przy ulicy [...]

212,6 1 930 000 PLN
9078,08 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 1 990 000 PLN 74,26 m2

Trzypokojowe mieszkanieOsiedle Garnizon przy ulicy Szymanowskiego74.26 m2 powierzchni użytkowej, 77 [...]

74,26 1 990 000 PLN
26 797,74 PLN/m²
06-01-2026 Dodaj do notesu