wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 651 669 PLN (11 541 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Arkońskie-Niemierzyn Na sprzedaż 1 099 000 PLN 107 m2
Arkońskie-Niemierzyn / Szczecin / zachodniopomorskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

!Ogłoszenie prywatne - bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni [...]

107 1 099 000 PLN
10 271,03 PLN/m²
19 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Warszewo Na sprzedaż 779 999 PLN 68,9 m2
Warszewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Złotowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

4 pokojowe, 2 poziomowe, słoneczne, wygodne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Warszewo to doskonała [...]

68,9 779 999 PLN
11 320,74 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Świerczewo Na sprzedaż 470 000 PLN 60,1 m2
Świerczewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Antoniego Kaliny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m², do remontu, położone na 7. [...]

60,1 470 000 PLN
7820,30 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 499 000 PLN 77 m2
Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Ta oferta łączy wszystko, co najważniejsze — funkcjonalny dom o wysokim standardzie, dużą działkę [...]

77 499 000 PLN
6480,52 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Na sprzedaż 595 000 PLN 44 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Ignacego Mościckiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam. Sprzedam mieszkanie 44m2 z ogródkiem i osobną wnęka sypialniana Mieszkanie znajduje się na [...]

44 595 000 PLN
13 522,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 750 000 PLN 38,44 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Jana Kasprowicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Posiadam na sprzedaż atrakcyjny apartament inwestycyjny i wypoczynkowy w Kołobrzegu w kompleksie [...]

38,44 750 000 PLN
19 510,93 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 750 000 PLN 38,44 m2

38,44 750 000 PLN
19 510,93 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 430 000 PLN 46,5 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Grochowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Proszę o niekontaktowanie się Biur Nieruchomości oraz wszelkich pośredników .Nie jestem [...]

46,5 430 000 PLN
9247,31 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 521 790 PLN 38,68 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, bulwar Elbląski Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 38,68 m² w inwestycji Sedina Apartamenty na Kępie [...]

38,68 521 790 PLN
13 489,92 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Koszalin
Przylesie Na sprzedaż 444 000 PLN 59 m2
Przylesie / Koszalin / zachodniopomorskie, Juliana Krzyżanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m², położone na [...]

59 444 000 PLN
7525,42 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 490 000 PLN 30,3 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Emilii Gierczak Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam do zaoferowania piękny stylowy Apartament zlokalizowany na Kołobrzeskiej Starówce przy ul. [...]

30,3 490 000 PLN
16 171,62 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 150 000 PLN 7,6 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Emilii Gierczak Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam do zaoferowania Mikroapartament zlokalizowany na Kołobrzeskiej Starówce przy ul. Gierczak 41. [...]

7,6 150 000 PLN
19 736,84 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 999 000 PLN 120,6 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bolesława Śmiałego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie położonego przy spokojnej ulicy w [...]

120,6 999 000 PLN
8283,58 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 719 000 PLN 117 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bohaterów Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Sprzedam mieszkanie własnościowe 117 m. 5 pokojowe - 4 przestronne pokoje, 1 pokój mniejszy (szafa - [...]

117 719 000 PLN
6145,30 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Borne Sulinowo / szczecinecki / zachodniopomorskie / Polska, Jana Brzechwy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Gotowe do zamieszkania, zadbane mieszkanie w spokojnej, zielonej części Bornego Sulinowa. Idealne [...]

66 530 000 PLN
8030,30 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
gryficki
Rewal
Rewal Na sprzedaż 694 950 PLN 26 m2
Rewal / gryficki / zachodniopomorskie / Polska, Morska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Apartament zaprojektowany przez renomowaną pracownie architektoniczną. Wykonany z najlepszych [...]

26 694 950 PLN
26 728,85 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Świnoujście Na sprzedaż 519 000 PLN 42 m2
Świnoujście / zachodniopomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne, ciepłe i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone w [...]

42 519 000 PLN
12 357,14 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Koszalin
Śródmieście Na sprzedaż 579 000 PLN 67 m2
Śródmieście / Koszalin / zachodniopomorskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz nieruchomości, która łączy doskonałą lokalizację z funkcjonalną przestrzenią? Ta oferta [...]

67 579 000 PLN
8641,79 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 510 000 PLN 63,13 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Stefana Czarnieckiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na trzecim ostatnim piętrze w bloku. Bez windy. [...]

63,13 510 000 PLN
8078,57 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 450 000 PLN 29,5 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Jana Kasprowicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż apartament zlokalizowany w strefie uzdrowiskowej, 300 metrów do plaży, 100 metrów [...]

29,5 450 000 PLN
15 254,24 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy