wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 340 750 PLN (6690 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 225 000 PLN 39 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Bolesława Leśmiana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

MIESZKANIE M3, pow. 39m2, 4 piętro, w bloku 4 piętrowym, do remontu. Mieszkanie rozkładowe, [...]

39 225 000 PLN
5769,23 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 499 000 PLN 61,63 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Stanisława Dubois Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

REZERWACJA !!! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie. Spokojna, zielona okolica idealna dla [...]

61,63 499 000 PLN
8096,71 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 339 000 PLN 51 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Konstantynowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,08 m², [...]

51 339 000 PLN
6647,06 PLN/m²
14-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 300 000 PLN 48 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Rafała Bratoszewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 48 m² na 4 piętrze, pełna własność z księgą wieczystą. Pomieszczenia:salon – 14 [...]

48 300 000 PLN
6250 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Reklamy