wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 400 000 PLN (9278 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
żyrardowski
Żyrardów Na sprzedaż 345 000 PLN 31,58 m2
Żyrardów / żyrardowski / mazowieckie / Polska, Limanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,58 m², położona na pierwszym piętrze. Mieszkanie [...]

31,58 345 000 PLN
10 924,64 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
żyrardowski
Mszczonów
Mszczonów Na sprzedaż 455 000 PLN 59,61 m2
Mszczonów / żyrardowski / mazowieckie / Polska, Czereśniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Pozostały 4 wolne mieszkania! Inwestycja w przyszłość zaczyna się od wyboru nowego mieszkania w [...]

59,61 455 000 PLN
7632,95 PLN/m²
30-01-2025 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy