wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 27 981 PLN (849 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1600 PLN 53 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia ładne, zadbane, po odświeżeniu jasne mieszkanie o powierzchni 53m2, które znajduje się [...]

53 1600 PLN
30,19 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Bolesława Prusa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ciepłe słoneczne widne mieszkanie do wprowadzenia od połowy czerwca, salon z balkonem, sypialnia, [...]

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 37,48 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Żubardzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry. Wynajmę mieszkanie 2 pok., 37m2, ul. Żubardzka, I piętro. Gotowe do wprowadzenia od [...]

37,48 1500 PLN
40,02 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 2200 PLN 57 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Marysińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane przy ul. [...]

57 2200 PLN
38,60 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 25 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Eliasza Chaima Majzela Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka o powierzchni 25 m² zlokalizowana w okolicach Manufaktury w [...]

25 1500 PLN
60 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1200 PLN 31 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Świtezianki Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mam do wynajęcia kawelerke, słoneczna, nowe budownictwo, dobra lokalizacja. Blisko sklepy, szkoły [...]

31 1200 PLN
38,71 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1800 PLN 38 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Bolesława Limanowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m² ul. Limanowskiego/Obornicka. Składa się z dwóch [...]

38 1800 PLN
47,37 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Doły Do wynajęcia 1550 PLN 37 m2
Bałuty-Doły / Bałuty / Łódź / łódzkie, Chryzantem Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe, oldskulowe, umeblowane mieszkanie na Dołach do wynajęcia od zaraz dla pary lub [...]

37 1550 PLN
41,89 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Julianów-Marysin-Rogi Do wynajęcia 2000 PLN 28 m2
Julianów-Marysin-Rogi / Bałuty / Łódź / łódzkie, Karola Kniaziewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 28 m². Znajduje się na wysokim parterze [...]

28 2000 PLN
71,43 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty Zachodnie Do wynajęcia 1700 PLN 48 m2
Bałuty Zachodnie / Bałuty / Łódź / łódzkie, Traktorowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. 2 pokoje w pełni umeblowane, dwie duzę szafy wnekowe, wyposażone [...]

48 1700 PLN
35,42 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1690 PLN 28 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Aleksandrowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukasz miejsca, które od progu mówi „odpocznij”? Mam dla Ciebie 27 m² przemyślanej, jasnej [...]

28 1690 PLN
60,36 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1800 PLN 23 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Bydgoska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia od 21.03.2026 przytulna kawalerka na Żubardziu po całkowitym remoncie! Nowoczesna [...]

23 1800 PLN
78,26 PLN/m²
07-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Do wynajęcia 370 000 PLN 32,82 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Wschodnia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OPISWitam, Mam do sprzedania nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Łodzi. [...]

32,82 370 000 PLN
11 273,61 PLN/m²
18-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1600 PLN 42 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Zadbana duża przestronna kawalerka na ulicy Współzawodniczej ( Stare Bałuty ). Powierzchnia 42 m2. ( [...]

42 1600 PLN
38,10 PLN/m²
30-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy