wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1644 PLN (32 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 3000 PLN 71,3 m2
Bytom / śląskie / Polska, Katowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia piękne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z 2 [...]

71,3 3000 PLN
42,08 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 1100 PLN 37,5 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Szkolna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DOSTĘPNE OD RĘKI Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z przestronną garderobą, przy ul. Szkolnej 11, [...]

37,5 1100 PLN
29,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 1500 PLN 40,67 m2
Bytom / śląskie / Polska, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do poznania oferty mieszkania o powierzchni 40,67 m², znajdującego się na parterze [...]

40,67 1500 PLN
36,88 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 1073 PLN 45 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Jana Smolenia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Najem Okazjonalny - oferta skierowana dla osób posiadających polskie obywatelstwo. Do wynajęcia na [...]

45 1073 PLN
23,84 PLN/m²
09-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Rozbark Do wynajęcia 1550 PLN 48 m2
Rozbark / Bytom / śląskie, Plac Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry, wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w [...]

48 1550 PLN
32,29 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu