wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2884 PLN (65 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3500 PLN 43 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Mieszczańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia, w idealnym stanie, położone w nowoczesnej dzielnicy [...]

43 3500 PLN
81,40 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
oleśnicki
Oleśnica Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Oleśnica / oleśnicki / dolnośląskie / Polska, Mikołaja Kopernika Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowe mieszkanie 38m2. Posiada salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka, przedpokój, [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
20 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
dzierżoniowski
Dzierżoniów Do wynajęcia 1400 PLN 48 m2
Dzierżoniów / dzierżoniowski / dolnośląskie / Polska, osiedle Kolorowe Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Witam, Oferuje na wynajem mieszkanie w pełni wyposażone pralka, zmywarka, lodówka , piekarnik , w [...]

48 1400 PLN
29,17 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Legnica Do wynajęcia 2000 PLN 48 m2
Legnica / dolnośląskie / Polska, Janusza Kertyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Kertyńskiego (boczna Myrka i [...]

48 2000 PLN
41,67 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Gądów Mały Do wynajęcia 2599 PLN 55 m2
Gądów Mały / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Jerzego Bajana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA DŁUGOTERMINOWEGO LUB NA SPRZEDAŻ – WROCŁAW, UL. BAJANA Bezpośrednio od [...]

55 2599 PLN
47,25 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 1700 PLN 37 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m². Znajduje się na czwartym piętrze w [...]

37 1700 PLN
45,95 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2300 PLN 24 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Przedmiejska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, wynajmę kawalerkę o powierzchni 24m2 w budynku Softy Lofty blisko centrum handlowego [...]

24 2300 PLN
95,83 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 1850 PLN 18 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferujemy wynajem eleganckich, w pełni wyposażonych kawalerek o powierzchni od 18 do 25 m², [...]

18 1850 PLN
102,78 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Ferdynanda Magellana Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie na osiedlu Olimpia Port; ul.Magellana. Wolne od 10 lipca 2026. Najem tylko okazjonalny. [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 2700 PLN 35 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie bez czynszu dla Administratora, opłaty to jedynie koszt najmu plus media. Do wynajęcia [...]

35 2700 PLN
77,14 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3800 PLN 66 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Wietrzna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 1 czerwca przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² [...]

66 3800 PLN
57,58 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Miernicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie znajduje się na 3 [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 4800 PLN 55 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Braniborska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę nowoczesne mieszkanie 55m² | Braniborska 70 | Wrocław Bezpośrednio wynajmę przestronne, w [...]

55 4800 PLN
87,27 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 2500 PLN 70 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Stoczniowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z Balkonem . Blisko obwodnica , przystanek MPK [...]

70 2500 PLN
35,71 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3150 PLN 48 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Cześć, Mam do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m. Mieszkanie znajduje się na [...]

48 3150 PLN
65,63 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Do wynajęcia 4200 PLN 64 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Rakietowa Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie dwupoziomowe - na dole : salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną , sypialnia , na [...]

64 4200 PLN
65,63 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 3500 PLN 54 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m². Znajduje się na pierwszym [...]

54 3500 PLN
64,81 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2650 PLN 26,55 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Jaworska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka po generalnym remoncie — pierwszy najem. Mieszkanie [...]

26,55 2650 PLN
99,81 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3000 PLN 30 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Miernicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy przy "filmowej" [...]

30 3000 PLN
100 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 2800 PLN 50 m2

UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO - wymagane stałe zameldowanie w Polsce. MIESZKANIE DLA JEDNEJ OSOBY LUB [...]

50 2800 PLN
56 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy