wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3387 PLN (58 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 1600 PLN 38 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Gdyni? To kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1600 PLN
42,11 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Oksywie Do wynajęcia 2800 PLN 70 m2
Oksywie / Gdynia / pomorskie, Bosmańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

W skład mieszkania wchodzi: salon, sypialnia, garderoba, kuchnia z jadalnią, łazienka, oraz wiata [...]

70 2800 PLN
40 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Do wynajęcia 6600 PLN 84 m2
Gdynia / pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Prestiżowy apartament z "duszą" i widokiem na Zatokę – Gdynia Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego [...]

84 6600 PLN
78,57 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Do wynajęcia 2350 PLN 53,7 m2

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Kuchnia wyposażona w sprzęty AGD: [...]

53,7 2350 PLN
43,76 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Oksywie Do wynajęcia 2800 PLN 70 m2

Wynajmę mieszkanie w domu wolnostojącym 70 m2, salon z wyjściem na balkon, sypialnia, garderoba, [...]

70 2800 PLN
40 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Orłowo Do wynajęcia 4900 PLN 50 m2
Orłowo / Gdynia / pomorskie, Oficerska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie – Gdynia Orłowo | tylko dla firm i działalności gospodarczej. [...]

50 4900 PLN
98 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Leszczynki Do wynajęcia 2200 PLN 43 m2
Leszczynki / Gdynia / pomorskie, Morska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DOSTĘPNE OD ZARAZ! Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 43 metry kwadratowe. Mieszkanie zlokalizowane jest [...]

43 2200 PLN
51,16 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Obłuże Do wynajęcia 2790 PLN 68 m2
Obłuże / Gdynia / pomorskie, Jantarowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, idealne dla rodziny lub [...]

68 2790 PLN
41,03 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Obłuże Do wynajęcia 2790 PLN 68 m2

68 2790 PLN
41,03 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Kamienna Góra Do wynajęcia 3200 PLN 49 m2
Kamienna Góra / Gdynia / pomorskie, Ignacego Krasickiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

OpisWYNAJEM DŁUGOTERMINOWY MINIMUM 12 MIESIĘCY 3 pokoje z balkonem blisko morza, Gdynia ul. Ignacego [...]

49 3200 PLN
65,31 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Do wynajęcia 2500 PLN 56 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Buraczana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia zadbane, dwupokojowe mieszkanie na Karwinach I, blisko stacji PKM, przystanków [...]

56 2500 PLN
44,64 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Orłowo Do wynajęcia 3600 PLN 48 m2
Orłowo / Gdynia / pomorskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na zamkniętym, [...]

48 3600 PLN
75 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 2700 PLN 46 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie, 3 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na 46m2 składają się dwa pokoje (salon - 20m2, sypialnia - 10m2), łazienka z prysznicem i toaletą [...]

46 2700 PLN
58,70 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Mały Kack Do wynajęcia 3600 PLN 53,7 m2
Mały Kack / Gdynia / pomorskie, Parkowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia w pełni wykończony, nigdy wcześniej niezamieszkały apartament położony w [...]

53,7 3600 PLN
67,04 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Orłowo Do wynajęcia 5950 PLN 74 m2
Orłowo / Gdynia / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 74 m² położone na parterze prestiżowego i nowoczesnego budynku [...]

74 5950 PLN
80,41 PLN/m²
05-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Chwarzno-Wiczlino
Wiczlino Do wynajęcia 2400 PLN 46 m2
Wiczlino / Chwarzno-Wiczlino / Gdynia / pomorskie, Czesława Niemena Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, na bezpiecznym osiedlu strzeżonym Fort Forest, w dzielnicy [...]

46 2400 PLN
52,17 PLN/m²
23-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Orłowo Do wynajęcia 4800 PLN 60 m2
Orłowo / Gdynia / pomorskie, Aleja Zwycięstwa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Piękny apartament, hollywoodzkiej projektantki wnętrz, umeblowany i całkowicie wyposażony został [...]

60 4800 PLN
80 PLN/m²
11-07-2025 Dodaj do notesu