wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2213 PLN (54 PLN/m²)

Mieszkania Górna Austria

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Rokicie Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Rokicie / Górna / Łódź / łódzkie, Zabrzeźna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę mieszkanie nowe, komfortowe, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkanie w nowoczesnym [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Do wynajęcia 1900 PLN 37 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w spokojnej i dobrze [...]

37 1900 PLN
51,35 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 2850 PLN 40 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Generała Walerego Wróblewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe 40m² Cena 2850 + media rozliczane według zużycia. Witam, przedmiotem [...]

40 2850 PLN
71,25 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Wilda Do wynajęcia 2300 PLN 34 m2
Wilda / Poznań / wielkopolskie, Górna Wilda Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę ładne 2 pokojowe mieszkanie w bloku wybudowanym w 2000r przy ulicy Górna Wilda 99 w Poznaniu [...]

34 2300 PLN
67,65 PLN/m²
18-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Do wynajęcia 1580 PLN 40 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Władysława Broniewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę M3 – ul. Broniewskiego, Łódź | 40 m² | Balkon | Do zamieszkania od zaraz Oferta prywatna bez [...]

40 1580 PLN
39,50 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Do wynajęcia 3600 PLN 60 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Pastelowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

LOKALIZACJA : Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pastelowe, dobrze skomunikowanym z Obwodnicą [...]

60 3600 PLN
60 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Do wynajęcia 1800 PLN 60 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Sarmacka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie FIRMIE. Mieszkanie składa się z 3 pokoi częściowo umeblowanych, przedpokoju, [...]

60 1800 PLN
30 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Ofiar Grudnia '70 Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

• Przytulny apartament o powierzchni 38m² na 1 piętrze budynku przy ul. Ofiar Grudnia 53 - Gdańsk [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
04-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Do wynajęcia 1900 PLN 41 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Wincentego Kadłubka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwa pokoje - w tym jeden z aneksem kuchennym, dodatkowo duża komórka lokatorska, zlokalizowane wśród [...]

41 1900 PLN
46,34 PLN/m²
06-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Do wynajęcia 1800 PLN 44 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Antoniego Edwarda Odyńca Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne 2 pokoje (sypialnia + salon z aneksem) w spokojnej okolicy blisko centrum Łodzi [...]

44 1800 PLN
40,91 PLN/m²
30-03-2022 Dodaj do notesu