wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1986 PLN (43 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Do wynajęcia 1999 PLN 26,5 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Opis Do wynajęcia nowe 1-pokojowe mieszkanie Z KLIMATYZACJĄ komfort przez cały rok w standardzie [...]

26,5 1999 PLN
75,43 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice II Do wynajęcia 2500 PLN 100 m2
Ślichowice II / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Wynajmę od zaraz 2 poziomowe mieszkanie ok.100 metrów, 5 pokoi, garderoba, 2 łazienki, kuchnia z [...]

100 2500 PLN
25 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Podkarczówka Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2
Podkarczówka / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, łazienka z kabiną prysznicową. Winda, możliwość podpięcia [...]

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Uroczysko Do wynajęcia 2200 PLN 53 m2
Uroczysko / Kielce / świętokrzyskie, Klonowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam, mam do wynajęcia piękne nowe mieszkanie o pow. 53m2 w apartamentowcu przy ulicy Klonowej 81 [...]

53 2200 PLN
41,51 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Do wynajęcia 1800 PLN 50 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Króla Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m². Znajduje się na parterze w czteropiętrowym [...]

50 1800 PLN
36 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Uroczysko Do wynajęcia 1200 PLN 31 m2
Uroczysko / Kielce / świętokrzyskie, Zofii Nałkowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę na dłuższy okres, (minimum 1 rok) wyposażone mieszkanie 1 pokojowe na 4 piętrze w [...]

31 1200 PLN
38,71 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Do wynajęcia 2950 PLN 83 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 83 m2. Lokal z przeznaczeniem pod biuro, gabinet [...]

83 2950 PLN
35,54 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 2600 PLN 38 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Domaszowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do centrum, galerii Echo, Politechniki, Uniwersytetu [...]

38 2600 PLN
68,42 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1800 PLN 32 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam, mam na wynajęcia przytulne, w pelni umeblowane i wyposażone w niezbedny sprzęt, mieszkanie 2 [...]

32 1800 PLN
56,25 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Słoneczne Wzgórze Do wynajęcia 1500 PLN 47,5 m2
Słoneczne Wzgórze / Kielce / świętokrzyskie, Elizy Orzeszkowej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, o pow. 47,7m2 Lokal usytuowany jest [...]

47,5 1500 PLN
31,58 PLN/m²
27-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Do wynajęcia 1700 PLN 55 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Króla Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DO WYNAJĘCIA mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m², łazienka z WC, duża widna kuchnia, [...]

55 1700 PLN
30,91 PLN/m²
07-06-2022 Dodaj do notesu