wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2878 PLN (69 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 2700 PLN 35 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie bez czynszu dla Administratora, opłaty to jedynie koszt najmu plus media. Do wynajęcia [...]

35 2700 PLN
77,14 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3800 PLN 66 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Wietrzna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 1 czerwca przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² [...]

66 3800 PLN
57,58 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3000 PLN 30 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Miernicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy przy "filmowej" [...]

30 3000 PLN
100 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 2750 PLN 46 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Partynicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferta prywatna Witam, Posiadam apartament , dwa pokoje do wynajęcia. Mieszkanie bezpośrednio z [...]

46 2750 PLN
59,78 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Huby Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Huby / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Nyska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Polecam do wynajęcia bardzo przytulne i komfortowe mieszkanie na parterze bloku przy ul. Nyskiej 44. [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 2800 PLN 67 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Himalajska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 67 m² na 2 piętrze w kameralnym, zadbanym, 3-piętrowym bloku na ul. Himalajskiej os. Gaj. [...]

67 2800 PLN
41,79 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Klecina Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Klecina / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Dożynkowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m² w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu Trio Park. [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Borek Do wynajęcia 2500 PLN 37 m2
Borek / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Słowicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

WYSOKI STANDARD W SERCU KRZYKÓW – PIERWSZY NAJEM PO REMONCIE Do wynajęcia klimatyczne, świeżo [...]

37 2500 PLN
67,57 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Borek Do wynajęcia 3400 PLN 61 m2
Borek / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nie współpracuje z biurami nieruchomości i nie jestem zainteresowana ofertą, w której wynajmujący [...]

61 3400 PLN
55,74 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 1700 PLN 20 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia od zaraz kawalerka o pow. 20 m² (pokój, aneks kuchenny w przedpokoju, łazienka). [...]

20 1700 PLN
85 PLN/m²
14-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3200 PLN 46 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Szybka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem w korzystnej lokalizacji w centrum miasta - ul. Szybka. Budynek [...]

46 3200 PLN
69,57 PLN/m²
21-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Huby Do wynajęcia 2950 PLN 53 m2
Huby / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Hubska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od czerwca nowe 53m2,ROZKŁADOWE ciche i bardzo jasne mieszkanie(5 okien) z 2015 r. 2 [...]

53 2950 PLN
55,66 PLN/m²
29-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ul. Gen. T. Kościuszki 117, Przedmieście Oławskie, Stare Miasto, Wrocław Do wynajęcia stylowy [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Do wynajęcia 3000 PLN 32 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Piławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

KAWALERKA - 32 m2 - nowa rozkładowa kawalerka z balkonem na II p. w 4 – piętrowym budynku z windą [...]

32 3000 PLN
93,75 PLN/m²
01-09-2022 Dodaj do notesu
Reklamy