wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2250 PLN (56 PLN/m²)

Mieszkania Łódź Śródmieście

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2800 PLN 54 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Pomorska Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

3 POKOJE ,SALON Z KUCHNIA ,LAZIENKA -PO REMONCIE ,WYSOKI STANDARD DO WYNAJECIA.OPLATY OKOLO 700 ZL [...]

54 2800 PLN
51,85 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2600 PLN 38 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Juliana Tuwima Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowy 2 pokojowy apartament w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie o pow. 38 m, położone na 6 [...]

38 2600 PLN
68,42 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 3000 PLN 38 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Kapitana Pilota Franciszka Żwirki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 38 m² znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek został oddany do użytku w [...]

38 3000 PLN
78,95 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 1500 PLN 30 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia od zaraz M2 w śródmieściu mieszkanie znajduje się na osiedlu Manhattan wieżowiec [...]

30 1500 PLN
50 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2500 PLN 42 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Piotrkowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m, [...]

42 2500 PLN
59,52 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2100 PLN 36,5 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, 6 Sierpnia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Stylowy apartament z ekranem kinowym – centrum Łodzi! Wyobraź sobie wieczór z filmem na 90‑calowym [...]

36,5 2100 PLN
57,53 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 1700 PLN 35 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Zacisze Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na ulicy Zacisze, przy Rewolucji. Mieszkanie położone jest w bloku [...]

35 1700 PLN
48,57 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście
Śródmieście Do wynajęcia 1500 PLN 38 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 38 m². Znajdziesz tu wszystkie niezbędne meble oraz [...]

38 1500 PLN
39,47 PLN/m²
05-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście
Śródmieście-Wschód Do wynajęcia 2200 PLN 53 m2
Śródmieście-Wschód / Śródmieście / Łódź / łódzkie, Telefoniczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie Salon z aneksem kuchennym plus pokój. Wyjście na taras o powierzchni [...]

53 2200 PLN
41,51 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście
Śródmieście-Wschód Do wynajęcia 2900 PLN 60 m2
Śródmieście-Wschód / Śródmieście / Łódź / łódzkie, Telefoniczna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę nowe mieszkanie 60 metrowe w Łodzi. Składa się z salonu z częścią jadalną i aneksem [...]

60 2900 PLN
48,33 PLN/m²
05-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Piotrkowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Chcesz żyć w centrum i mieć wszędzie blisko, nie stać w korkach i żyjesz bez samochodu- to [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
15-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2

Dzień dobry, Świeżo wykończona kawalerka 32 m2 + antresola (sypialnia) do wynajęcia, w samym Centrum [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
04-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2300 PLN 43 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Przędzalniana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane przy [...]

43 2300 PLN
53,49 PLN/m²
14-05-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Gdańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

TO SPEAK ENGLISH PLEASE CALL: 535 199 424 Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
30-07-2022 Dodaj do notesu