wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2163 PLN (53 PLN/m²)

Mieszkania Łódź Widzew

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Do wynajęcia 1599 PLN 20 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Doktora Stefana Kopcińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie iw dogodnej lokalizacji idealnie dla studenta lub innej ambitnej i kreatywnej osoby. [...]

20 1599 PLN
79,95 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2500 PLN 43 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Augustów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

NOWA INWESTYCJA STACJA AUGUSTÓW, DO PIERWSZEGO ZAMIESZKANIA Do wynajęcia nowe 2-pokojowe [...]

43 2500 PLN
58,14 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2800 PLN 62 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę w pełni wyposażone i odświeżone 3 pokojowe mieszkanie na Olechowie. Wysoki standard i niskie [...]

62 2800 PLN
45,16 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Sobolowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym do wynajęcia w bezpośrednim sąsiedztwie Parku [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2800 PLN 56,7 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wacława Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od maja br mieszkanie składające się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. [...]

56,7 2800 PLN
49,38 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Do wynajęcia 1150 PLN 28 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Bartoka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam . Posiadam do wynajęcia kawalerkę,dwa nieduże pokoje. 28 m . Z jednego pokoju przechodzi się [...]

28 1150 PLN
41,07 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Do wynajęcia 2400 PLN 62 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m². Lokal znajduje się na [...]

62 2400 PLN
38,71 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Do wynajęcia 2000 PLN 39 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji Echo Fuzja – miejscu, które łączy [...]

39 2000 PLN
51,28 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Do wynajęcia 1850 PLN 35 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Leszka Białego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę na osiedlu mieszkalnym Olechów, 35m z ponad 4m balkonem. Stan mieszkania po [...]

35 1850 PLN
52,86 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 do wynajęcia w nowym bloku przy ulicy [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
26-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2100 PLN 39,5 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wysoka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przestronne , nowe dwupokojowe mieszkanie 39,5m2 do pierwszego zamieszkania w [...]

39,5 2100 PLN
53,16 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu