wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 7107 PLN (208 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1600 PLN 53 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia ładne, zadbane, po odświeżeniu jasne mieszkanie o powierzchni 53m2, które znajduje się [...]

53 1600 PLN
30,19 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Rokicie Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Rokicie / Górna / Łódź / łódzkie, Zabrzeźna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę mieszkanie nowe, komfortowe, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkanie w nowoczesnym [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Do wynajęcia 1599 PLN 20 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Doktora Stefana Kopcińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie iw dogodnej lokalizacji idealnie dla studenta lub innej ambitnej i kreatywnej osoby. [...]

20 1599 PLN
79,95 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2500 PLN 43 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Augustów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

NOWA INWESTYCJA STACJA AUGUSTÓW, DO PIERWSZEGO ZAMIESZKANIA Do wynajęcia nowe 2-pokojowe [...]

43 2500 PLN
58,14 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Bolesława Prusa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ciepłe słoneczne widne mieszkanie do wprowadzenia od połowy czerwca, salon z balkonem, sypialnia, [...]

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 37,48 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Żubardzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry. Wynajmę mieszkanie 2 pok., 37m2, ul. Żubardzka, I piętro. Gotowe do wprowadzenia od [...]

37,48 1500 PLN
40,02 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2800 PLN 54 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Pomorska Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

3 POKOJE ,SALON Z KUCHNIA ,LAZIENKA -PO REMONCIE ,WYSOKI STANDARD DO WYNAJECIA.OPLATY OKOLO 700 ZL [...]

54 2800 PLN
51,85 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31m położone na 5 piętrze przy ulicy Babickiego na osiedlu [...]

31 1500 PLN
48,39 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 2200 PLN 57 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Marysińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane przy ul. [...]

57 2200 PLN
38,60 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1600 PLN 30,1 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Janusza Kusocińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od zaraz mieszkanie 30.1 m2 na 11 piętrze (ostatnim) z pięknym widokiem na panoramę Łodzi. [...]

30,1 1600 PLN
53,16 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Do wynajęcia 2000 PLN 45,5 m2
Łódź / łódzkie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (M-2) z balkonem, o powierzchni 45,55 m2, położone na parterze w [...]

45,5 2000 PLN
43,96 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 25 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Eliasza Chaima Majzela Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka o powierzchni 25 m² zlokalizowana w okolicach Manufaktury w [...]

25 1500 PLN
60 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2800 PLN 62 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę w pełni wyposażone i odświeżone 3 pokojowe mieszkanie na Olechowie. Wysoki standard i niskie [...]

62 2800 PLN
45,16 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Złotno Do wynajęcia 2600 PLN 87 m2
Złotno / Polesie / Łódź / łódzkie, Bohaterów Monte Cassino Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia apartament w Łodzi na Złotnie o powierzchni 87 m2. Mieszkanie znajduje się w [...]

87 2600 PLN
29,89 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2600 PLN 38 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Juliana Tuwima Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowy 2 pokojowy apartament w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie o pow. 38 m, położone na 6 [...]

38 2600 PLN
68,42 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 3000 PLN 38 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Kapitana Pilota Franciszka Żwirki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 38 m² znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek został oddany do użytku w [...]

38 3000 PLN
78,95 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 1500 PLN 30 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia od zaraz M2 w śródmieściu mieszkanie znajduje się na osiedlu Manhattan wieżowiec [...]

30 1500 PLN
50 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Do wynajęcia 1900 PLN 37 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w spokojnej i dobrze [...]

37 1900 PLN
51,35 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Do wynajęcia 2090 PLN 31 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam, Posiadam na wynajem nowe, w pełni wyposażone 31m mieszkanie w apartamentowcu . Oferta [...]

31 2090 PLN
67,42 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Sobolowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym do wynajęcia w bezpośrednim sąsiedztwie Parku [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu