wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1906 PLN (48 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie lubelskie
świdnicki
Świdnik Do wynajęcia 1900 PLN 43 m2
Świdnik / świdnicki / lubelskie / Polska, Mikołaja Kopernika Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy [...]

43 1900 PLN
44,19 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Czuby
Czuby Południowe Do wynajęcia 1500 PLN 50 m2
Czuby Południowe / Czuby / Lublin / lubelskie, Bursztynowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 mkw na 2 piętrze. Jeden pokój ma powierzchnię 18,5 mkw z [...]

50 1500 PLN
30 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Sławinek Do wynajęcia 2300 PLN 50 m2
Sławinek / Lublin / lubelskie, Baśniowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia na 2 piętrze w niskim bloku, Mieszkanie w pełni wyposażone [...]

50 2300 PLN
46 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Ponikwoda Do wynajęcia 2400 PLN 47 m2
Ponikwoda / Lublin / lubelskie, Tomasza Strzembosza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia dwupokojowe przytulne, ciepłe mieszkanie o metrażu 47m , na 3 ostatnim piętrze, bardzo [...]

47 2400 PLN
51,06 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Biała Podlaska Do wynajęcia 1500 PLN 42 m2
Biała Podlaska / lubelskie / Polska, Księcia Witolda Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie 42 m² na 1. piętrze. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej [...]

42 1500 PLN
35,71 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Węglin
Węglin Południowy Do wynajęcia 1900 PLN 32 m2
Węglin Południowy / Węglin / Lublin / lubelskie, Kryształowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę kawalerkę przy ul. Kryształowej 8 (dzielnica Węglin Południowy) w Lublinie. Mieszkanie [...]

32 1900 PLN
59,38 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Tatary Do wynajęcia 2200 PLN 45 m2
Tatary / Lublin / lubelskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie po remoncie przy ul Gospodarczej w Lublinie. W mieszkaniu są nowe meble, pralka , [...]

45 2200 PLN
48,89 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Rury
LSM Do wynajęcia 1400 PLN 25 m2
LSM / Rury / Lublin / lubelskie, Wajdeloty Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę w ok Zana, słoneczna, umeblowana, c. 1400 zł + czynsz + opłaty

25 1400 PLN
56 PLN/m²
05-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Śródmieście Do wynajęcia 1550 PLN 37 m2
Śródmieście / Lublin / lubelskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferujesz mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m² . Mieszkanie jest w pełni wyposażone w lodówkę, [...]

37 1550 PLN
41,89 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Sławin Do wynajęcia 2290 PLN 50 m2
Sławin / Lublin / lubelskie, Jodłowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Samodzielne ,ciche mieszkanie 50m.kw.,dwa przestronne pokoje z oknami na południe (17 i 14 mkw.), [...]

50 2290 PLN
45,80 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Do wynajęcia 1800 PLN 26 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Czwartek Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mam do wynajęcia kawalerkę na 5 piętrze (winda). W pobliżu Uniwersytet Medyczny, szpitale. [...]

26 1800 PLN
69,23 PLN/m²
02-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Czechów
Czechów Północny Do wynajęcia 1750 PLN 62 m2
Czechów Północny / Czechów / Lublin / lubelskie, Żelazowej Woli Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę 3 pokojowe słoneczne mieszkanie na Czechowie przy ul. Żelazowej Woli 14. Powierzchnia [...]

62 1750 PLN
28,23 PLN/m²
20-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Wieniawa Do wynajęcia 2300 PLN 32 m2
Wieniawa / Lublin / lubelskie, Aleje Racławickie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie Lublin, Wieniawa, al. Racławickie, kawalerka 32m2 Bezpośrednio-od zaraz, al. Racławickie, [...]

32 2300 PLN
71,88 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Reklamy