wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2950 PLN (74 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Do wynajęcia 3300 PLN 53 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Nadwiślańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry. Wynajmę apartament 2 pokojowy ( 52 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji [...]

53 3300 PLN
62,26 PLN/m²
23-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Do wynajęcia 2600 PLN 30 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie do wynajęcia – Stare Podgórze, ul. Dąbrowskiego (Kraków) Do wynajęcia funkcjonalne i w [...]

30 2600 PLN
86,67 PLN/m²
12-02-2025 Dodaj do notesu
Reklamy