wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2431 PLN (58 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Baranówka Do wynajęcia 2200 PLN 39 m2
Baranówka / Rzeszów / podkarpackie, Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone nowocześnie w wysokim standardzie [...]

39 2200 PLN
56,41 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Staromieście Do wynajęcia 2500 PLN 36 m2
Staromieście / Rzeszów / podkarpackie, Lubelska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DO WYNAJĘCIA: *Przytulne, wygodne, dobrze skomunikowane mieszkanie na ul. Lubelskiej, 10 piętro. [...]

36 2500 PLN
69,44 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Do wynajęcia 2000 PLN 77 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska, Jacka Malczewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

4 niezależne pokoje | 77 m² | idealne dla 4 osób | Rzeszów, os. Kmity Do wynajęcia przestronne [...]

77 2000 PLN
25,97 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Drabinianka Do wynajęcia 2000 PLN 55 m2
Drabinianka / Rzeszów / podkarpackie, Strażacka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie położone przy ul. Strażackiej (Drabinianka) w tzw. 'strefie ciszy'. To mieszkanie [...]

55 2000 PLN
36,36 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Do wynajęcia 3000 PLN 40 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska, Technologiczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane przy ul. Technologicznej 24 w [...]

40 3000 PLN
75 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Staromieście Do wynajęcia 2300 PLN 37,5 m2
Staromieście / Rzeszów / podkarpackie, Jana Welca Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

MIESZKANIE NA WYNAJEM – bez pośredników (bezpośrednio od właściciela) Mieszkanie o pow. 37,5m2, [...]

37,5 2300 PLN
61,33 PLN/m²
10-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Zalesie Do wynajęcia 2450 PLN 35 m2
Zalesie / Rzeszów / podkarpackie, Zimowit Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela - bez prowizji dla pośrednika. Do wynajęcia komfortowe, [...]

35 2450 PLN
70 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów Do wynajęcia 3000 PLN 43 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska, Ignacego Paderewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia Mieszkanie 43 m2 z balkonem położone na 5 piętrze przy ul. Paderewskiego 51 C + miejsce [...]

43 3000 PLN
69,77 PLN/m²
25-08-2025 Dodaj do notesu