wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1763 PLN (38 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31m położone na 5 piętrze przy ulicy Babickiego na osiedlu [...]

31 1500 PLN
48,39 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1600 PLN 30,1 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Janusza Kusocińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od zaraz mieszkanie 30.1 m2 na 11 piętrze (ostatnim) z pięknym widokiem na panoramę Łodzi. [...]

30,1 1600 PLN
53,16 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Złotno Do wynajęcia 2600 PLN 87 m2
Złotno / Polesie / Łódź / łódzkie, Bohaterów Monte Cassino Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia apartament w Łodzi na Złotnie o powierzchni 87 m2. Mieszkanie znajduje się w [...]

87 2600 PLN
29,89 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 42,42 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2, przy alei kard. Wyszyńskiego 18. [...]

42,42 1500 PLN
35,36 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1199 PLN 23 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja 1 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne 2 pokoje (kawalerka z wydzieloną sypialnią, 23 mkw) w centrum al 1 Maja 35. [...]

23 1199 PLN
52,13 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Do wynajęcia 2900 PLN 75 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie, Zielona Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 75 m2 - salon z kuchnią, 2 sypialnie, duża łazienka oraz przedpokój, Drzwi [...]

75 2900 PLN
38,67 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 2000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę M-4 na Retkini w Łodzi. Częściowo umeblowane i wyposażone, m. in. pralka, zmywarka, lodówka, [...]

53 2000 PLN
37,74 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 62 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Retkini, ul. Babickiego – idealne dla singla lub [...]

31 62 PLN
2 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Lublinek-Pienista Do wynajęcia 2300 PLN 50 m2
Lublinek-Pienista / Polesie / Łódź / łódzkie, Pienista Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem mieszkanie 50m2 z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest na 3 piętrze z winda. Znajduje się [...]

50 2300 PLN
46 PLN/m²
13-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 42,42 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajmu umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,42 m². Znajdziesz tu dwa pokoje, jasną [...]

42,42 1500 PLN
35,36 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 2000 PLN 51 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę rozkładowe mieszkanie, w pełni umeblowane, w wieżowcu na Retkini. Mieszkanie jest zadbane i [...]

51 2000 PLN
39,22 PLN/m²
20-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Obywatelska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 40m2, położone w zadbanym [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy