wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1451 PLN (35 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31m położone na 5 piętrze przy ulicy Babickiego na osiedlu [...]

31 1500 PLN
48,39 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1600 PLN 30,1 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Janusza Kusocińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od zaraz mieszkanie 30.1 m2 na 11 piętrze (ostatnim) z pięknym widokiem na panoramę Łodzi. [...]

30,1 1600 PLN
53,16 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 42,42 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2, przy alei kard. Wyszyńskiego 18. [...]

42,42 1500 PLN
35,36 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 2000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę M-4 na Retkini w Łodzi. Częściowo umeblowane i wyposażone, m. in. pralka, zmywarka, lodówka, [...]

53 2000 PLN
37,74 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 62 PLN 31 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Józefa Babickiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Retkini, ul. Babickiego – idealne dla singla lub [...]

31 62 PLN
2 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 1500 PLN 42,42 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajmu umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,42 m². Znajdziesz tu dwa pokoje, jasną [...]

42,42 1500 PLN
35,36 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Do wynajęcia 2000 PLN 51 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę rozkładowe mieszkanie, w pełni umeblowane, w wieżowcu na Retkini. Mieszkanie jest zadbane i [...]

51 2000 PLN
39,22 PLN/m²
20-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy