wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3175 PLN (63 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Kokoszki
Karczemki Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Karczemki / Kokoszki / Gdańsk / pomorskie, Kminkowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w domku jednorodzinnym, w zabudowie szeregowej, na poziomie 0, z osobnym [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 1600 PLN 38 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Gdyni? To kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1600 PLN
42,11 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Nowy Port Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Nowy Port / Gdańsk / pomorskie, Oliwska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościŚWIETNA LOKALIZACJA. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 2300 PLN 63,5 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Henryka Hubertusa Jabłońskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku przy [...]

63,5 2300 PLN
36,22 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Rumia Do wynajęcia 2500 PLN 45 m2
Rumia / wejherowski / pomorskie / Polska, Towarowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie (45m2) w świetnej lokalizacji SKM/ZKM Rumia (2 minuty pieszo) z przestronnym [...]

45 2500 PLN
55,56 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Gdańsk / pomorskie / Polska, Niepołomicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę zlokalizowaną w nowym budynku wielorodzinnym na Osiedlu Lazurowym w Gdańsku, przy [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański Do wynajęcia 1300 PLN 43 m2
Starogard Gdański / starogardzki / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe, jasne i przestronne mieszkanie na osiedlu Mikołaja Kopernika w Starogardzie [...]

43 1300 PLN
30,23 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Przylesie Do wynajęcia 6100 PLN 65 m2
Przylesie / Sopot / pomorskie, 23 Marca Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia od 1 września 2026 na minimum 12 miesięcy designerski, 3-pokojowy apartament (65 [...]

65 6100 PLN
93,85 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze Do wynajęcia 3000 PLN 46 m2
Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Aleja Rzeczypospolitej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 POKOJOWE MIESZKANIE W ALBATROSS TOWER, RZECZYPOSPOLITEJ 4, MIEJSCE POSTOJOWE W HALI Mieszkanie o [...]

46 3000 PLN
65,22 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Do wynajęcia 3000 PLN 40 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Wielkopolska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia funkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w [...]

40 3000 PLN
75 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Straszyn Do wynajęcia 2600 PLN 44 m2
Straszyn / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Profesora Zdzisława Pidka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m². Mieszkanie w budynku w ostatniej [...]

44 2600 PLN
59,09 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
Jelitkowo Do wynajęcia 3500 PLN 47 m2
Jelitkowo / Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia / Gdańsk / pomorskie, Bursztynowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę apartament - dwupokojowy o powierzchni 47,6 m. kw.: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, [...]

47 3500 PLN
74,47 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Do wynajęcia 3300 PLN 58 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Lęborska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

For English version - scroll down. Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 58m2. Piętro domu [...]

58 3300 PLN
56,90 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Oliwa / Gdańsk / pomorskie, Karpacka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mam do wynajęcia niebanalnie urządzoną bardzo przytulną kawalerkę o pow. 31,50m 2 z niewiarygodnym [...]

31,5 2100 PLN
66,67 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Rumia Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Rumia / wejherowski / pomorskie / Polska, Jeziorna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajecia posiadam mieszkanie w Rumi ul Jeziorna 37D, nowy blok z winda, miejsca postojowe za [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 3000 PLN 47,2 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Zamiejska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Chełm na ulicy Zamiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 47,2m2 [...]

47,2 3000 PLN
63,56 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
46 3000 PLN
65,22 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice Do wynajęcia 2000 PLN 29 m2
Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Niepołomicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka, Gdańsk- Niepolomicka. Parter z ogródkiem oraz miejsce postojowe, urządzone. Naj [...]

29 2000 PLN
68,97 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Oksywie Do wynajęcia 2800 PLN 70 m2
Oksywie / Gdynia / pomorskie, Bosmańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

W skład mieszkania wchodzi: salon, sypialnia, garderoba, kuchnia z jadalnią, łazienka, oraz wiata [...]

70 2800 PLN
40 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Do wynajęcia 3950 PLN 52 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aleja Grunwaldzka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Atrakcyjny lokal, przestronny, ciekawa aranżacja, 3 pokoje, aneks kuchenny, WC.Niezależne wejście. [...]

52 3950 PLN
75,96 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy