wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3266 PLN (66 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Kokoszki
Karczemki Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Karczemki / Kokoszki / Gdańsk / pomorskie, Kminkowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w domku jednorodzinnym, w zabudowie szeregowej, na poziomie 0, z osobnym [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Nowy Port Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Nowy Port / Gdańsk / pomorskie, Oliwska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościŚWIETNA LOKALIZACJA. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 2300 PLN 63,5 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Henryka Hubertusa Jabłońskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku przy [...]

63,5 2300 PLN
36,22 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Gdańsk / pomorskie / Polska, Niepołomicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę zlokalizowaną w nowym budynku wielorodzinnym na Osiedlu Lazurowym w Gdańsku, przy [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze Do wynajęcia 3000 PLN 46 m2
Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Aleja Rzeczypospolitej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 POKOJOWE MIESZKANIE W ALBATROSS TOWER, RZECZYPOSPOLITEJ 4, MIEJSCE POSTOJOWE W HALI Mieszkanie o [...]

46 3000 PLN
65,22 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Do wynajęcia 3000 PLN 40 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Wielkopolska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia funkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w [...]

40 3000 PLN
75 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
Jelitkowo Do wynajęcia 3500 PLN 47 m2
Jelitkowo / Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia / Gdańsk / pomorskie, Bursztynowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę apartament - dwupokojowy o powierzchni 47,6 m. kw.: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, [...]

47 3500 PLN
74,47 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Do wynajęcia 3300 PLN 58 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Lęborska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

For English version - scroll down. Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 58m2. Piętro domu [...]

58 3300 PLN
56,90 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Oliwa / Gdańsk / pomorskie, Karpacka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mam do wynajęcia niebanalnie urządzoną bardzo przytulną kawalerkę o pow. 31,50m 2 z niewiarygodnym [...]

31,5 2100 PLN
66,67 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 3000 PLN 47,2 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Zamiejska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Chełm na ulicy Zamiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 47,2m2 [...]

47,2 3000 PLN
63,56 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice Do wynajęcia 2000 PLN 29 m2
Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Niepołomicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka, Gdańsk- Niepolomicka. Parter z ogródkiem oraz miejsce postojowe, urządzone. Naj [...]

29 2000 PLN
68,97 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Do wynajęcia 3950 PLN 52 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Aleja Grunwaldzka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Atrakcyjny lokal, przestronny, ciekawa aranżacja, 3 pokoje, aneks kuchenny, WC.Niezależne wejście. [...]

52 3950 PLN
75,96 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze Do wynajęcia 3000 PLN 48,6 m2
Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Jelitkowski Dwór Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Obiekt Apartament Jelitkowski Dwór położony jest w dzielnicy Przymorze w miejscowości Gdańsk. [...]

48,6 3000 PLN
61,73 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Do wynajęcia 3000 PLN 41 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Chłodna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 6. piętrze budynku z [...]

41 3000 PLN
73,17 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Do wynajęcia 3300 PLN 60 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Ujeścisko Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Słoneczne mieszkanie w bardzo cichej okolicy. Zieleń zagląda przez okna. Świetna lokalizacja, [...]

60 3300 PLN
55 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Do wynajęcia 2800 PLN 48 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Warszawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2, wygodne, urządzone, na partnerze. Jeden pokój oraz [...]

48 2800 PLN
58,33 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Łostowice Do wynajęcia 2600 PLN 40 m2
Łostowice / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Pastelowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m² o wysokim standardzie wykończenia, idealne dla [...]

40 2600 PLN
65 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 2500 PLN 50 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Henryka Hubertusa Jabłońskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem długoterminowy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w bardzo [...]

50 2500 PLN
50 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Górny Do wynajęcia 8673 PLN 177 m2
Wrzeszcz Górny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Jaśkowa Dolina Mieszkanie do wynajęcia | 7 pokoi

wynajmę lokal biurowo-usługowy na ul. Jaśkowa Dolina 9 powierzchnia lokalu 177 m2 koszty najmu 8673 [...]

177 8673 PLN
49 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Osowa Do wynajęcia 2100 PLN 33,5 m2
Osowa / Gdańsk / pomorskie, Achillesa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

WOLNE Słoneczna, funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 33,5m2 zlokalizowana na ul. [...]

33,5 2100 PLN
62,69 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu