wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3850 PLN (73 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Przylesie Do wynajęcia 6100 PLN 65 m2
Przylesie / Sopot / pomorskie, 23 Marca Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia od 1 września 2026 na minimum 12 miesięcy designerski, 3-pokojowy apartament (65 [...]

65 6100 PLN
93,85 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3500 PLN 50 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Obiekt Apartament na poddaszu usytuowany jest w sercu miejscowości Sopot i oferuje widok na miasto. [...]

50 3500 PLN
70 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Sopot / pomorskie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie -Apartament , długoterminowe/ krótkoterminowe ( od 10 Maja do 25 Września ) . [...]

60 4000 PLN
66,67 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Dolny Do wynajęcia 3000 PLN 39,5 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Książąt Pomorskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w Sopocie ok. 40 m2 300 m od plaży. - wynajem długoterminowy. Do wynajęcia dwupokojowe [...]

39,5 3000 PLN
75,95 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3500 PLN 45 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m². położone w prestiżowej [...]

45 3500 PLN
77,78 PLN/m²
25-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3000 PLN 55 m2
Sopot / pomorskie, Oskara Kolberga Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Sopocie Brodwino. Piękna okolica, osiedle otoczone lasem. Mieszkanie [...]

55 3000 PLN
54,55 PLN/m²
25-03-2023 Dodaj do notesu