wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3500 PLN (56 PLN/m²)

Mieszkania Tarnowo Podgórne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne Do wynajęcia 3500 PLN 62,31 m2
Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Solankowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia w super lokalizacji. ul. Solankowa w Tarnowie Podgórnym NOWE [...]

62,31 3500 PLN
56,17 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: