wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2001 PLN (45 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
będziński
Wojkowice Do wynajęcia 1650 PLN 41 m2
Wojkowice / będziński / śląskie / Polska, Rodzinna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie 41 m w Wojkowicach w spokojnej okolicy na pierwszej kondygnacji. Ogrzewanie [...]

41 1650 PLN
40,24 PLN/m²
18 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Świętochłowice
Piaśniki Do wynajęcia 1400 PLN 38 m2
Piaśniki / Świętochłowice / śląskie, Juliana Zubrzyckiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze [...]

38 1400 PLN
36,84 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice
Kosztowy Do wynajęcia 3200 PLN 100 m2
Kosztowy / Mysłowice / śląskie, Adama Dzióbka Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 100 m² plus skosy. Mieszkanie w apartamentowcu na trzecim piętrze. [...]

100 3200 PLN
32 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Dąbrowa Górnicza
Mydlice Do wynajęcia 1500 PLN 34 m2
Mydlice / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Legionów Polskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², [...]

34 1500 PLN
44,12 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Do wynajęcia 1800 PLN 30,3 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Szyb Powietrzny Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie położone w dzielnicy Ruda (ul.Szyb powietrzny 3) w spokojnej części miasta, bardzo dobrze [...]

30,3 1800 PLN
59,41 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum Do wynajęcia 2600 PLN 64 m2
Centrum / Chorzów / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie położone w centrum Chorzowa dostępne od zaraz.Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje [...]

64 2600 PLN
40,63 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Do wynajęcia 1350 PLN 28 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia umeblowaną kawalerkę o powierzchni 28 m². Znajduje się na 4. piętrze kamienicy. [...]

28 1350 PLN
48,21 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Radocha Do wynajęcia 1900 PLN 47 m2
Radocha / Sosnowiec / śląskie, Ostrogórska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia!!! Tylko najem okazjonalny!!! Umowa na minimum 1 rok. Mieszkanie znajduje [...]

47 1900 PLN
40,43 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa Do wynajęcia 1350 PLN 51 m2
Częstochowa / śląskie / Polska, Adama Próchnika Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis nieruchomości: przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone przy ul. [...]

51 1350 PLN
26,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 3000 PLN 71,3 m2
Bytom / śląskie / Polska, Katowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia piękne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z 2 [...]

71,3 3000 PLN
42,08 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Krakowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę słoneczny apartament,z widokiem na góry, salon z kuchnią osobna sypialnia, duży [...]

46 2200 PLN
47,83 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Do wynajęcia 1380 PLN 39 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Żytnia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio wynajmę dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Umeblowane i w pełni [...]

39 1380 PLN
35,38 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 1500 PLN 36 m2
Koszutka / Katowice / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem mieszkanie blisko ścisłego centrum, a zatem z wszelkimi udogodnieniami, tj. tramwaj, [...]

36 1500 PLN
41,67 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 3300 PLN 60 m2
Katowice / śląskie / Polska, Macieja Rataja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni , łazienki, Wc i korytarza, wyposażenie kompletne w kuchni i [...]

60 3300 PLN
55 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice Do wynajęcia 1750 PLN 40 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Bernarda Świerczyny Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 40 m2 , bardzo wygodny układ , posiada pokój z aneksem kuchennym i osobną sypialnię [...]

40 1750 PLN
43,75 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Bykowina Do wynajęcia 1500 PLN 37,5 m2
Bykowina / Ruda Śląska / śląskie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ulicy 11 listopada 33 na pierwszym [...]

37,5 1500 PLN
40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 1100 PLN 37,5 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Szkolna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DOSTĘPNE OD RĘKI Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z przestronną garderobą, przy ul. Szkolnej 11, [...]

37,5 1100 PLN
29,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Piotrowice-Ochojec
Piotrowice Do wynajęcia 2200 PLN 37 m2
Piotrowice / Piotrowice-Ochojec / Katowice / śląskie, Bażantów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w Katowicach przy ul. [...]

37 2200 PLN
59,46 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Juliusz Do wynajęcia 2000 PLN 81 m2
Juliusz / Sosnowiec / śląskie, Komandosów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 81 M2 na II piętrze odnowionego bloku na osiedlu [...]

81 2000 PLN
24,69 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Szopienice-Burowiec
Szopienice Do wynajęcia 2200 PLN 37 m2
Szopienice / Szopienice-Burowiec / Katowice / śląskie, Ludwika Zamenhofa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w sercu Szopienic, w [...]

37 2200 PLN
59,46 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy