wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3080 PLN (82 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3300 PLN 48 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Sękocińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia ładne, jasne i przestronne mieszkanie na Starej Ochocie. Mieszkanie ma 48m2 i mieści [...]

48 3300 PLN
68,75 PLN/m²
22 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3200 PLN 25 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam serdecznie, mam do wynajęcia mieszkanie 25 m2 (kawalerka) na Starej Ochocie, pod adresem [...]

25 3200 PLN
128 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 2300 PLN 36 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Andrzejowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Klimatyczne 2-pokojowe 36m2 Bezpośrednio wynajmę klimatyczne, wysokie (3m!) mieszkanie w kamienicy [...]

36 2300 PLN
63,89 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3500 PLN 64 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Kopińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Stara Ochota - 2 pokoje, 64 m², ul. Kopińska 24 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 [...]

64 3500 PLN
54,69 PLN/m²
30-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3100 PLN 32 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Juliana Ursyna Niemcewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę klimatyczne, jednopokojowe mieszkanie, w przedwojennej kamienicy z lat 30tych, położone w [...]

32 3100 PLN
96,88 PLN/m²
31-03-2023 Dodaj do notesu
Reklamy