wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 5200 PLN (91 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stegny Do wynajęcia 5200 PLN 57 m2
Stegny / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Wilanowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 57 m² (2 sypialnie oraz salon połączony z widną kuchnią) [...]

57 5200 PLN
91,23 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Reklamy