wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2522 PLN (56 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Wilda Do wynajęcia 1800 PLN 26 m2
Wilda / Poznań / wielkopolskie, Robocza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę bezpośrednio umeblowaną kawalerkę ze sprzętem AGD dla jednej lub dwóch osób. Urządzone [...]

26 1800 PLN
69,23 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Do wynajęcia 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu u [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Do wynajęcia 2200 PLN 69 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Mylna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ATANER Mieszkanie na Ip. W doskonałej lokalizacji na Jeżycach – obok LIDL blisko Rynek Jeżycki oraz [...]

69 2200 PLN
31,88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2290 PLN 30 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Świerzawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia luksusowa kawalerka 30 m2 na Grunwaldzie (bardzo dobra komunikacja z każdą częścią [...]

30 2290 PLN
76,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Do wynajęcia 1348 PLN 42 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

mieszkanie do wynajęcia w pobliżu uniwersytetu przyrodniczego ul Szydłowska, dwa niezależne pokoje, [...]

42 1348 PLN
32,10 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
wrzesiński
Września
Września Do wynajęcia 5000 PLN 103 m2
Września / wrzesiński / wielkopolskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Duże, umeblowane 5-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu centrum miasta, w domu [...]

103 5000 PLN
48,54 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 1900 PLN 36 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Jagiellońskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Jagiellońskim z balkonem położone na 2 [...]

36 1900 PLN
52,78 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Ławica
Marcelin Do wynajęcia 2600 PLN 42,5 m2
Marcelin / Ławica / Poznań / wielkopolskie, Wałbrzyska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m², zlokalizowane przy ul. [...]

42,5 2600 PLN
61,18 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3220 PLN 74 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DLA OSÓB CENIĄCYCH SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ, ESTETYKĘ i POBLIŻE NATURY Przestronne (74m2), jasne 3pok. [...]

74 3220 PLN
43,51 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2500 PLN 35 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowe, w pełni wyposażone i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. [...]

35 2500 PLN
71,43 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Do wynajęcia 1400 PLN 35,1 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Bp. Antoniego Laubitza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 35 m², usytuowane na trzecim piętrze bloku. Mieszkanie [...]

35,1 1400 PLN
39,89 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 3200 PLN 65 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Wilczak Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Witam, Mam na wynajem od 1 czerwca jasne, przestronne, urządzone mieszkanie 65m2 przy ul. Wilczak [...]

65 3200 PLN
49,23 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Piątkowo Do wynajęcia 2450 PLN 32 m2
Piątkowo / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Bolesława Śmiałego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Od 1 czerwca wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w nowym bloku (rok 2019) na osiedlu Bolesława Śmiałego. [...]

32 2450 PLN
76,56 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 2980 PLN 42 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią i łazienką z wanną, do [...]

42 2980 PLN
70,95 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2700 PLN 38 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Świerzawska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje | Marcelin | duża loggia | hala garażowa | wysoki standard Do wynajęcia od zaraz [...]

38 2700 PLN
71,05 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Do wynajęcia 2000 PLN 36,63 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Krańcowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie właściciela bez pośredników. Polecam wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w cenie 2000 zł na [...]

36,63 2000 PLN
54,60 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Centrum Do wynajęcia 2400 PLN 44,6 m2
Centrum / Poznań / wielkopolskie, Grochowe Łąki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym *drugi oddzielny pokój - może służyć jako [...]

44,6 2400 PLN
53,81 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Piątkowo Do wynajęcia 2150 PLN 26 m2
Piątkowo / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem o podwyższonym standardzie. Poznań -Piątkowo ul. [...]

26 2150 PLN
82,69 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Warszawskie-Pomet-Maltańskie
Warszawskie Do wynajęcia 3000 PLN 50 m2
Warszawskie / Warszawskie-Pomet-Maltańskie / Poznań / wielkopolskie, Krańcowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry mam do wynajęcia mieszkanie na osiedlu 'Moja Malta' od 1 maja. Mieszkanie składa się z 2 [...]

50 3000 PLN
60 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 2500 PLN 49,2 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia znakomicie zlokalizowane i ustawne mieszkanie 3-pokojowe os. Stefana Batorego w [...]

49,2 2500 PLN
50,81 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy