wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2865 PLN (59 PLN/m²)

Mieszkania Wrocław Psie Pole

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 1850 PLN 18 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferujemy wynajem eleganckich, w pełni wyposażonych kawalerek o powierzchni od 18 do 25 m², [...]

18 1850 PLN
102,78 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 2500 PLN 70 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Stoczniowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z Balkonem . Blisko obwodnica , przystanek MPK [...]

70 2500 PLN
35,71 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 3500 PLN 54 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Krzywoustego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m². Znajduje się na pierwszym [...]

54 3500 PLN
64,81 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Kleczków Do wynajęcia 2100 PLN 43 m2
Kleczków / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Rychtalska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu przy ul. Rychtalskiej 24 oddanym do użytku w [...]

43 2100 PLN
48,84 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Różanka Do wynajęcia 3100 PLN 61 m2
Różanka / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Piesza Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę piękne, nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Pieszej. To [...]

61 3100 PLN
50,82 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 3500 PLN 72 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Chorwacka Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Wynajmę mieszkanie 4 pokojowe rozkładowe 72m2, na 4 piętrze w bloku bez windy, słoneczne, suche z [...]

72 3500 PLN
48,61 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Zagrodnicza Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Ciepłe, jasne mieszkanie składa się z 3 wydzielonych (zamykanych) pokoi i czwartego z aneksem [...]

63 2000 PLN
31,75 PLN/m²
18-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Swojczyce Do wynajęcia 3300 PLN 47 m2
Swojczyce / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Marca Polo Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Olimpia Port – 47 m², umeblowane, 4. piętro - mieszkanie [...]

47 3300 PLN
70,21 PLN/m²
26-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 3500 PLN 55 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Rycerska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy psiego pola ul. Rycerska blisko znajduja się [...]

55 3500 PLN
63,64 PLN/m²
21-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Sołtysowice Do wynajęcia 3300 PLN 42 m2
Sołtysowice / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Redycka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Blisko centrum Wrocławia, dzielnica Psie Pole (osiedle Sołtysowice). Do wynajęcia dwupokojowe [...]

42 3300 PLN
78,57 PLN/m²
28-06-2025 Dodaj do notesu