wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2350 PLN (56 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 1900 PLN 25 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka w Szczecinie, przy ul. Kwiatkowskiego. Powierzchnia: ok. 25 m². Mieszkanie [...]

25 1900 PLN
76 PLN/m²
20 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Świętego Marcina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku. Budynek [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia od 16 maja 2026 r. Mieszkanie 2 pokojowe (37,5 m2) w ścisłym centrum [...]

37,5 2200 PLN
58,67 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Do wynajęcia 2300 PLN 37 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Potulicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę przy ul. Potulickiej 40. - 37m2, 1 piętro, winda, duży balkon, ogrzewanie [...]

37 2300 PLN
62,16 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Koszalin Do wynajęcia 2300 PLN 62 m2
Koszalin / zachodniopomorskie / Polska, Zakole Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Bezpośrednio wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m² 600 m do Ratusza. Luksusowe [...]

62 2300 PLN
37,10 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 3000 PLN 35 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Bronowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

NOWE – jeszcze niezamieszkane WYSOKI STANDARD TOP lokalizacja – Gumieńce Apartament w prestiżowym [...]

35 3000 PLN
85,71 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 2500 PLN 36 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Hrubieszowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym na ul. Hrubieszowskiej (Gumieńce). W skład [...]

36 2500 PLN
69,44 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Koszalin
Śródmieście Do wynajęcia 1800 PLN 53 m2
Śródmieście / Koszalin / zachodniopomorskie, Zwycięstwa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się w centrum Koszalina pomiędzy Katedrą a sklepem SDH Saturn.

53 1800 PLN
33,96 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 3900 PLN 70 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Nowoczesne mieszkanie | 3 pokoje 70m2 | 2 loggie | piękny widok | budynek 2014 | świetna komunikacja [...]

70 3900 PLN
55,71 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 2600 PLN 45 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Stefana Lewandowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszanie 2 pokojowe ul. Stefana Lewandowskiego, pierwsze piętro. Budynek z 2015r., zadbane [...]

45 2600 PLN
57,78 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Stare Miasto Do wynajęcia 1500 PLN 38 m2
Stare Miasto / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania do wynajęcia? Ta 38-metrowa kawalerka w centrum miasta spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1500 PLN
39,47 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Niebuszewo Do wynajęcia 2200 PLN 52 m2
Niebuszewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Przyjaciół Żołnierza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 POKOJOWE MIESZKANIE (ŚWIEŻO PO REMONCIE) NA WYNAJEM! Miejsce: Przyjaciół Żołnierza 49, Szczecin [...]

52 2200 PLN
42,31 PLN/m²
03-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Eugeniusza Kwiatkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku położonego przy ul. Eugeniusza [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
30-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 2000 PLN 43 m2
Szczecin / zachodniopomorskie, Tadeusza Zawadzkiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

OpisUMOWA WYŁĄCZNIE NAJMU OKAZJONALNEGO Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego [...]

43 2000 PLN
46,51 PLN/m²
16-04-2023 Dodaj do notesu
Reklamy