zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu dostarczania informacji w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz do celów analityczno – statystycznych. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.
Mieszkanie na sprzedaż, woj. łódzkie / dodano: 07.03.2025
Strykowska, łódzkie, Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły
Cena: 800 000 PLN  (14 285,71 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
56 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
parter
Liczba pięter
3
Numer oferty
gratka-40290951
Data aktualizacji
2025-03-07 21:32:27
Opis:

Przedstawiam Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie wykonane w bardzo wysokim standardzie. Lokal o powierzchni 56m2 położony jest na wysokim parterze, nowoczesnego apartamentowca znajdującego się na osiedlu Doły. Składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -przedpokoju z dużymi szafami w zabudowie -sypialni z dużym łóżkiem i garderobą -oddzielnego pokoju, który może służyć jako gabinet lub pokój dziecięcy -łazienki
Dodatkową przestrzeń stanowi bardzo duży balkon o wielkości 14 m2, na którym ułożono deskę tarasową .
—— WNĘTRZE MIESZKANIA ——
Mieszkanie urządzone w najwyższym standardzie, z dbałością o każdy detal. Na podłogach deska drewniana szczotkowana. W salonie znajduje się wygodna sofa z Rosanero, okrągły stół z krzesłami oraz szafka RTV. Kuchenna zabudowa meblowa została wykonana na zamówienie. Blat wykonany z czarnego granitu. Wszystkie sprzęty AGD obejmuje gwarancja producenta. Piekarnik i ekspres do kawy firmy Miele . W sypialni duże, podwójne łóżko (model Lenon z Westwing) z pojemnikiem na pościel oraz podświetlana garderoba z lustrem. W łazience marmurowy blat z podwieszaną umywalką, szyba prysznicowa wykonana z ornamentowego szkła hartowanego na zamówienie oraz armatura Villeroy&Boch. W przedpokoju znajdują się dwie szafy w zabudowie oraz lustro na całą wysokość mieszkania. Jedna szafa do przechowywania ubrań natomiast w drugiej szafie ukryta jest pralka i suszarka. Oświetlenie AQform, Westwing, Shilo.



—— LOKALIZACJA ——
Dogodna lokalizacja pozwoli Państwu na szybkie i wygodne podróżowanie po mieście. W zaledwie kilka minut możemy dojechać do pracy w centrum, na zakupy do Manufaktury, na wydziały Uniwersytetu Łódzkiego czy do zielonych zakątków Łodzi. W pobliżu znajdują się aż trzy parki - Park Ocalałych i Park im. Szarych Szeregów i Zieleniec Wojska Polskiego. Bliskość dróg wylotowych na autostrady A1 i A2 sprawia, że dojazd do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Berlina jest szybki i wygodny. Okolica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkańcy mają do dyspozycji sklepy, punkty usługowe, apteki, przychodnie oraz pocztę. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, place zabaw, nowoczesne obiekty sportowe, a także Akademia Sztuk Pięknych i wydziały Uniwersytetu Łódzkiego (Idealna lokalizacja dla studentów).
—— PARKING ——
Do mieszkania miejsce postojowe naziemne w CENIE !
——MEDIA ——
Do mieszkania doprowadzone są: energia elektryczna, wodociąg miejski oraz Internet. Ogrzewanie oraz woda ciepła miejskie. Wysokość czynszu 500 zł. Budynek jest w pełni ogrodzony, dzięki czemu na osiedlu jest bezpiecznie. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz zarezerwowania terminu oględzin.
Jestem do Państwa dyspozycji .

Aleksandra
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 796 164 192
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama