Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 08.05.2026
Podwale, podkarpackie, brzozowski, Brzozów, Brzozów
Cena: 220 000 PLN  (6586,83 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
33,4 m²
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47277621
Data aktualizacji
2026-05-11 05:31:44
Opis:

Sprzedam mieszkanie powierzchni 33.4 m2 na lokalizowane 1 piętro więcej informacji udzielę telefonicznie452 863 165

stanisław
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 452 863 165
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama