Mieszkanie na sprzedaż, woj. warmińsko-mazurskie / dodano: wczoraj
Jana Janowicza, warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Jaroty
Cena: 520 000 PLN  (7647,06 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
68 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-48706355
Data aktualizacji
2026-08-23 21:10:46
Opis:

Szukasz przestrzeni, którą od początku urządzisz dokładnie tak, jak potrzebuje Twoja rodzina – bez kompromisów i płacenia za cudzy gust? To mieszkanie daje pełną swobodę aranżacji, solidną konstrukcję z tradycyjnej cegły oraz lokalizację, w której codzienna logistyka z dziećmi przestaje być wyzwaniem.


Nieruchomość jest całkowicie opróżniona, czysta i przygotowana do prac remontowych. Wchodzisz z ekipą i od razu realizujesz własny projekt.


Dlaczego ten układ sprawdzi się przy rodzinie?


  • 68 m² i 3 w pełni ustawne pokoje: Przestronny salon z wyjściem na duży balkon oraz dwa osobne pokoje, które idealnie sprawdzą się jako sypialnia rodziców i komfortowy pokój dziecięcy.
  • Osobna kuchnia z oknem: Zamykana przestrzeń do gotowania – zapachy nie niosą się po strefie wypoczynkowej, a bałagan po wspólnym obiedzie nie rzuca się w oczy gościom.
  • Rozdzielna łazienka i WC: Niezbędna wygoda podczas porannego szykowania się do szkoły i pracy – koniec z kolejkami pod drzwiami.
  • Szeroki, duży przedpokój: Zmieści pojemne szafy w zabudowie na wózki, hulajnogi, kurtki i buty wszystkich domowników.
  • 4. piętro w bloku z cegły: Gwarancja ciszy nad głową, doskonała izolacja termiczna i akustyczna oraz przestronna, zadbana klatka schodowa.


Wszystko pod ręką – codzienna wygoda na Jarotach:


  • Edukacja i opieka: Szkoła podstawowa i przedszkola w zasięgu krótkiego, bezpiecznego spaceru bez konieczności stania w porannych korkach.
  • Tereny zielone i rekreacja: Cicha, spokojna okolica z dużą ilością zieleni oraz bezpiecznymi placami zabaw tuż pod blokiem.
  • Zakupy i zdrowie: Stokrotka, Lidl oraz przychodnia lekarska w bezpośrednim sąsiedztwie.
  • Komunikacja: Kilka minut pieszo do przystanków tramwajowych i autobusowych – szybki i bezproblemowy dojazd do centrum oraz innych dzielnic Olsztyna.


Zadzwoń i umów się na prezentację:502 548 217

Joanna
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 502 548 217
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama