Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 04.05.2026
małopolskie, wielicki, Wieliczka, Czarnochowice
Cena: 609 000 PLN  (12 180 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
50 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
parter
Liczba pięter
2
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47207131
Data aktualizacji
2026-05-04 13:03:10
Opis:

Dzień dobry,

Do sprzedania posiadamy lokal

50 m2, 3 pokoje + duży ogródek + miejsce postojowe

Budynek jest wybudowany.

Kontakt:

.pl

*****architexplus.krakow@gmail.com****

mobile: 662-272-000

Osiedle Olszynki –Czarnochowice gmina Wieliczka

20 mieszkań o najwyższym standardzie wykonania i powierzchni od 50 m2 do 77 m2.

Mieszkania parterowe o pow. 50 m2, są sprzedawane z przynależnymi do nich ogródkami i miejscem postojowym na samochód.

Mieszkania na piętrze o pow. 57 m2, + 59 m2 poddasza, są sprzedawane z przynależnym do nich poddaszem i miejscem postojowym na samochód.

Lokalizacja:

Inwestycje realizowana jest w centrum miejscowości Czarnochowice gmina Wieliczka. Okolica inwestycji zabudowana jest domami jednorodzinnymi wolnostojącymi tworząc cichą i kameralną okolicę wśród zieleni. W pobliżu inwestycji znajdują się:

Przedszkole samorządowe (800 m)

Szkoła podstawowa (800 m)

Sklep lokalny ( 300 m )

Market Biedronka (600 m)

Przystanki komunikacji miejskiej autobusowej, linia 243

Stacja kolejki podmiejskiej Kokotów (1000 m)

Wieliczka centrum ( 3,6 km)

Solne Miasto kompleks rekreacyjno sportowy Wieliczka (5 km)

Granica miasta Krakowa ( 1 km)

Centrum Handlowe Bonarka (13 km)

Rynek Główny w Krakowie (16 km)

Strefa Ekonomiczna Wieliczki – Brzegi ( 3 km)

Tereny rekreacyjne, spacerowe, trasy rowerowe

Zbiorniki wodne Brzegi