Mieszkanie na sprzedaż, woj. mazowieckie / dodano: wczoraj
Kazachska, mazowieckie, Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie
Cena: 1 300 000 PLN  (21 848,74 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
59,5 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
parter
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47395931
Data aktualizacji
2026-05-16 18:04:05
Opis:

Mamy na sprzedaż 3 pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 59.50 m², znajdujące się przy ul. Kazachskiej 3, w Miasteczku Wilanów.

Jest to propozycja dla osób, które szukają mieszkania do życia lub pod wynajem.

W mieszkaniu jest przestronny salon z aneksem kuchennym. Z salonu jest wyjście na balkon-ogródek (40 m.kw.). Wszystkie okna z mieszkania wychodzą na własny ogródek. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze.

Dodatkowe atuty:

  • ogródek;
  • 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym;
  • komórka lokatorska;
  • słoneczna strona budynku;
  • ogłoszenie prywatne;

Mieszkanie potrzebuje małego odświeżenia.

Eduard
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 739 130 919
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama