Mieszkanie na sprzedaż, woj. śląskie / dodano: 14.04.2026
Polna, śląskie, Świętochłowice, Centrum
Cena: 337 777 PLN  (7697,74 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
43,88 m²
Czynsz dla adm.
550 PLN
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rok budowy
1980
Numer oferty
gratka-46539791
Data aktualizacji
2026-05-16 10:15:13
Opis:

Sprzedam NOWE 2 pokojowe mieszkania, o powierzchni 38 m2 położone przy ul. Polnej 52 w Świętochłowicach. Łączna powierzchnia użytkowa wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 43,88 m2. Mieszkanie będzie dostępne pod koniec maja 2026 r.

Lokal został zaprojektowany przez architekta wnętrz i będzie wykończony z dbałością o każdy detal. Wszystko w mieszkaniu będzie absolutnie NOWE. Zdjęcia są poglądowe i przedstawiają lustrzane odbicie takiego samego mieszkania, które przygotowaliśmy 6 miesiący temu.

Wnętrze i Standard – Wejdziesz i mieszkasz

Mieszkanie przejdzie generalny remont, który będzie obejmował wymianę wszystkiego, co kluczowe dla komfortu i bezpieczeństwa:

  • Nowe instalacje: Wymieniona będzie elektryka oraz instalacja wodno-kanalizacyjna.
  • Kuchnia na wymiar: Meble kuchenne wykonane będą przez stolarza, co gwarantuje maksymalne wykorzystanie przestrzeni.
  • Nowe AGD: W cenie otrzymasz m.in. zmywarkę, lodówkę, płytę indukcyjną. Wszystkie sprzęty będą nowe i objęte 24-miesięczną gwarancją.
  • Podłogi i drzwi: Wysokiej klasy panele podłogowe o ścieralności AC6 (bardzo wytrzymałe) oraz nowa stolarka drzwiowa (zewnętrzna i wewnętrzna) i okna.

Budynek i Opłaty