Mieszkanie na sprzedaż, woj. śląskie / dodano: 12.05.2026
Zaolziańska, śląskie, Zabrze, Maciejów
Cena: 440 000 PLN  (6285,71 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
70 m²
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Liczba pięter
4
Numer oferty
gratka-47317327
Data aktualizacji
2026-05-12 07:40:14
Opis:

Mieszkanie z dużym potencjałem, układ pomieszczeń pozwała na ich przebudowę i nową aranżację. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony, wejścia do pomieszczeń z przedpokoju. Kuchnia w dobrym stanie, w zabudowie IKEA, wyposażona w piec gazowy, piekarnik, zmywarkę, lodówkę. Mieszkanie posiada balkon.

Bardzo dobra cicha i atrakcyjna lokalizacja.

Otoczenie to tylko kilka bloków mieszkalnych oraz domki jednorodzinne. Widok z okna na zieleń.

• przystanki komunikacji miejskiej.

W niedalekiej odległości wjazd na drogę DK88, A1, wjazd na DTŚ od strony Sośnicy.

Wszystko to sprawia, że lokalizacja mieszkania posiada bardzo dobrą komunikację z resztą miast aglomeracji.

Budynek ocieplony, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie dostępne od zaraz

Jola
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 601 159 415
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama