Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 23.04.2026
Prymasa Augusta Hlonda, mazowieckie, Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie
Cena: 3700 PLN  (63,79 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
58 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47042563
Data aktualizacji
2026-06-04 02:00:41
Opis:

Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w prestiżowej dzielnicy Miasteczko Wilanów. Lokal jest wynajmowany bezpośrednio od właściciela – bez prowizji dla pośrednika.


Mieszkanie:

Przestronny salon z aneksem, oddzielna sypialnia, jasna kuchnia z oknem (widna, w pełni wyposażona), komfortowa łazienka. Układ mieszkania jest funkcjonalny, a wysokie okna zapewniają doskonałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Miejsce postojowe w garażu podziemnym (w cenie najmu).


Lokalizacja – Miasteczko Wilanów:

Miasteczko Wilanów to jedna z najbardziej cenionych i spokojnych dzielnic Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: Centrum Handlowe Wilanów, liczne restauracje, kawiarnie, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone. Dobry dojazd do centrum Warszawy zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem (Trasa Siekierkowska, S2).


Idealne dla:

Pary, singla lub osoby pracującej zdalnie, która ceni spokój, zieleń i dobrą infrastrukturę w otoczeniu.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego – chętnie umówię się na oglądanie w dogodnym terminie.


Czynsz najmu 3700 zł/m-c

Opłaty administracyjne 500 zł/ m-c

Zużycie wody, prądu, ciepła wg liczników.

Adam
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 606 768 246
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama