wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Szczaki Na sprzedaż 70 000 PLN 500 m2
Szczaki / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Aleja Słoneczna Działka na sprzedaż

świetna do wypoczynku i rekreacjisucha i słoneczna, starodrzewdroga do działki utwardzona [...]

500 70 000 PLN
140 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stegny Do wynajęcia 5200 PLN 57 m2
Stegny / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Wilanowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 57 m² (2 sypialnie oraz salon połączony z widną kuchnią) [...]

57 5200 PLN
91,23 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Tarnobrzeg
Dzików Na sprzedaż 660 000 PLN 73 m2
Dzików / Tarnobrzeg / podkarpackie, Doktora Michała Marczaka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie – Tarnobrzeg, os. Dzików Na sprzedaż [...]

73 660 000 PLN
9041,10 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż 615 000 PLN 43,19 m2
Bieżanów-Prokocim / Kraków / małopolskie, Henryka i Karola Czeczów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,19 m², zlokalizowane przy ul. Czeczów [...]

43,19 615 000 PLN
14 239,41 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Antoniego Edwarda Odyńca Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie 38 m2 : pokój 20 m2 z dużym oknem wychodzącym na balkon 5 m2, widna kuchnia [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 465 000 PLN 109 m2
Łódź / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż bliźniak w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 108m² (t.j. 55 m² pow. parteru plus [...]

109 465 000 PLN
4266,06 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 2000 PLN 23 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Generała Leopolda Okulickiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkani dla pary lub osoby samotnej na ul.Okulickiego na Zakrzowie Przy pętli outobusowej 128 [...]

23 2000 PLN
86,96 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
suski
Stryszawa
Stryszawa Na sprzedaż 320 000 PLN 1750 m2
Stryszawa / suski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną 35x51m w pięknej spokojnej okolicy z widokiem na okolicę i Babią Górę. [...]

1750 320 000 PLN
182,86 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Garby Na sprzedaż 1 364 000 PLN 124,16 m2
Garby / Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedaję mój dom w pięknych Garbach, w okolicy lasów i chronionych terenów Natura 2000. To [...]

124,16 1 364 000 PLN
10 985,82 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Tarnów
Piaskówka Na sprzedaż 639 000 PLN 73 m2
Piaskówka / Tarnów / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

3 pokoje | 73 m² + miejsce parkingowe i komórka | balkon z widokiem na zieleń | klimatyzacja | [...]

73 639 000 PLN
8753,42 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
lubiński
Lubin Na sprzedaż 360 000 PLN 41 m2
Lubin / lubiński / dolnośląskie / Polska, Jaśminowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z jasną kuchnią i balkonem Mieszkanie kompletnie umeblowane do [...]

41 360 000 PLN
8780,49 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1600 PLN 38 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Aleja Wolności Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w samym centrum miasta. [...]

38 1600 PLN
42,11 PLN/m²
7 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 3300 PLN 16 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wilcza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę w samym centrum Warszawy, przy głównych liniach komunikacyjnych: Metro, tramwaj, [...]

16 3300 PLN
206,25 PLN/m²
7 godzin temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
nowodworski
Stegna
Niedźwiedzica Na sprzedaż 815 000 PLN 138 m2
Niedźwiedzica / Stegna / nowodworski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuje Energooszczędny DOM z garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Dom w spokojnej i malowniczej [...]

138 815 000 PLN
5905,80 PLN/m²
7 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 1480 PLN 17 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Legionów Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Kawalerka 17 m2, II piętro, ul. Legionów 90 róg Żeligowskiego, w odrestaurowanej kamienicy. Okno od [...]

17 1480 PLN
87,06 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
zawierciański
Kroczyce
Kostkowice Na sprzedaż 175 000 PLN 877 m2
Kostkowice / Kroczyce / zawierciański / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana 877 m² – Kostkowice k. Kroczyc | Serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej Na sprzedaż [...]

877 175 000 PLN
199,54 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3200 PLN 52 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Starodęby Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z przestronnego salonu z [...]

52 3200 PLN
61,54 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 369 000 PLN 51 m2
Górna / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam, Sprzedam mieszkanie M3 w świetnej lokalizacji na dzielnicy Łódź-Górna, na osiedlu [...]

51 369 000 PLN
7235,29 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki
Bartodzieje Na sprzedaż 749 000 PLN 82,99 m2
Bartodzieje / Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Żmudzka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82,99 m², położone przy ul. Żmudzkiej na bydgoskich [...]

82,99 749 000 PLN
9025,18 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Przydworcowe Do wynajęcia 1899 PLN 47 m2
Przydworcowe / Białystok / podlaskie, Jana Kochanowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47m2 w bloku przy ulicy Kochanowskiego 20 w Białymstoku. Blok [...]

47 1899 PLN
40,40 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Reklamy