wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Komercyjne warmińsko-mazurskie
Elbląg Do wynajęcia 550 PLN 10 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, 1 Maja Komercyjne do wynajęcia

Dzień dobry Wynajmę lokal w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal na parterze z własnym wejściem, [...]

10 550 PLN
55 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1700 PLN 18 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, 1 Maja Biuro do wynajęcia

Oferujemy na wynajem nowoczesne umeblowane biuro o powierzchni 18 m², zlokalizowane w atrakcyjnej [...]

18 1700 PLN
94,44 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
pabianicki
Konstantynów Łódzki Na sprzedaż 919 000 PLN 132 m2
Konstantynów Łódzki / pabianicki / łódzkie, 1 Maja Dom na sprzedaż

Zamieszkaj w domu, który oferuje komfort termiczny dzięki klimatyzacji, błyskawiczny internet [...]

132 919 000 PLN
6962,12 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 1199 PLN 23 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Aleja 1 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne 2 pokoje (kawalerka z wydzieloną sypialnią, 23 mkw) w centrum al 1 Maja 35. [...]

23 1199 PLN
52,13 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Drzetowo-Grabowo Na sprzedaż 340 000 PLN 31 m2
Drzetowo-Grabowo / Szczecin / zachodniopomorskie, 1 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 31 m², położona na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. [...]

31 340 000 PLN
10 967,74 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy dolnośląskie
oleśnicki
Dziadowa Kłoda
Dziadowa Kłoda Na sprzedaż 4 305 000 PLN 25 713 m2
Dziadowa Kłoda / oleśnicki / dolnośląskie / Polska, 1 Maja Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - rozbudowane przedsiębiorstwo produkcji rolno-spożywczej [...]

25 713 4 305 000 PLN
167,43 PLN/m²
23-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
pińczowski
Pińczów
Pińczów Do wynajęcia 1200 PLN 72 m2
Pińczów / pińczowski / świętokrzyskie / Polska, 1 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe /72 m²/ w centrum Pińczowa - ul. 1 Maja - koło parku. Mieszkanie [...]

72 1200 PLN
16,67 PLN/m²
23-09-2025 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 1 840 000 PLN 216,65 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, 1 Maja Lokal na sprzedaż

Lokal gastronomiczny położony w centrum miasta. Olsztyn ul 1 Maja 5A Łączny metraż 216,65 m2, [...]

216,65 1 840 000 PLN
8492,96 PLN/m²
10-04-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
kutnowski
Kutno
Kutno Na sprzedaż 355 000 PLN 58,3 m2
Kutno / kutnowski / łódzkie, 1 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie Kutno, ul 1-go Maja 17.  BEZ POŚREDNIKÓW. Powierzchnia 58,3 m, piętro 4. [...]

58,3 355 000 PLN
6089,19 PLN/m²
11-08-2022 Dodaj do notesu
Reklamy