wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 2600 PLN 40 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, na Starym Żoliborzu między placem [...]

40 2600 PLN
65 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 2500 PLN 76 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Adama Mickiewicza Biuro do wynajęcia

Wynajmę lokal komercyjny o powierzchni 76m2, zlokalizowany w Skawinie, przy ul. Mickiewicza. Lokal [...]

76 2500 PLN
32,89 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Na sprzedaż 793 000 PLN 58,8 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferta od właściciela. Mieszkanie przynoszące dochód z najmu, wynajmowane obecnie, możliwość [...]

58,8 793 000 PLN
13 486,39 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 1550 PLN
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Adama Mickiewicza Pokój do wynajęcia

1-osobowy pokój w przestronnym mieszkaniu 2-pokojowym. W tym drugim pokoju jest właścicielka, ale [...]

1550 PLN
91,18 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pułtuski
Pułtusk
Pułtusk Do wynajęcia 2000 PLN 42 m2
Pułtusk / pułtuski / mazowieckie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duży hol, łazienka. Przynależy duży hol. Mieszkanie [...]

42 2000 PLN
47,62 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 2900 PLN 48 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wyjątkowe, prawie 50-metrowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze, z fantastyczną energią, starą [...]

48 2900 PLN
60,42 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 555 000 PLN 52,9 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum Legionowa o powierzchni 52,9 m2. Powyższy [...]

52,9 555 000 PLN
10 491,49 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Pokój dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 1300 PLN
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Adama Mickiewicza Pokój do wynajęcia

Od Zaraz do wynajęcia przytulny (aranżacja Homestager), Kwadratowy pokój 20m.kw. z balkonem idealny [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
milicki
Milicz
Milicz Na sprzedaż 369 000 PLN 46,44 m2
Milicz / milicki / dolnośląskie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Miliczu. Mieszkanie znajduje się na [...]

46,44 369 000 PLN
7945,74 PLN/m²
09-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
wadowicki
Wadowice
Wadowice Do wynajęcia 59 000 PLN 4498 m2
Wadowice / wadowicki / małopolskie / Polska, Adama Mickiewicza Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia położony w Wadowicach zespół 3 hal magazynowo–produkcyjnych wraz z budynkiem biurowym. [...]

4498 59 000 PLN
13,12 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Garaż warmińsko-mazurskie
ełcki
Ełk Na sprzedaż 40 000 PLN 19,73 m2
Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie / Polska, Adama Mickiewicza Garaż na sprzedaż

Sprzedam miejsce parkingowe w hali garażowej budynku przy ul. Mickiewicza 37C w Ełku. Powierzchnia [...]

19,73 40 000 PLN
2027,37 PLN/m²
13-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Kostrzyn Na sprzedaż 130 000 PLN 44 m2
Kostrzyn / poznański / wielkopolskie, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. PO1P/GUp-s/1717/2024 ogłasza o konkursie ofert na zakup: [...]

44 130 000 PLN
2954,55 PLN/m²
22-12-2024 Dodaj do notesu
Reklamy