wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 4000 PLN 21 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

LOKALIZACJA Al. Niepodległości 84, Stary Mokotów, Warszawa. Jedna z najlepiej zlokalizowanych i [...]

21 4000 PLN
190,48 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Do wynajęcia 15 000 PLN 350 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Aleja Niepodległości Dom do wynajęcia

NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA – Wołomin, Al. Niepodległości / róg ul. Kościelnej Do wynajęcia lub pod [...]

350 15 000 PLN
42,86 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 900 PLN 6 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Aleja Niepodległości Lokal do wynajęcia

pawilon handlowo - usługowy w pasażu podziemnym pod skrzyżowaniem Al. Niepodległości / ul. Wawelska [...]

6 900 PLN
150 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 1490 PLN 16,5 m2

pawilon handlowo - usługowy Nr 15 w pasażu podziemnym pod skrzyżowaniem Al. Niepodległości / ul. [...]

16,5 1490 PLN
90,30 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 90 000 PLN 300 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Działka na sprzedaż

Sprzedam atrakcyjną działkę ogrodową o powierzchni ponad 300 m², położoną na terenie ROD Obrońców [...]

300 90 000 PLN
300 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3500 PLN 50 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Obiekt Apartament na poddaszu usytuowany jest w sercu miejscowości Sopot i oferuje widok na miasto. [...]

50 3500 PLN
70 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

English version below. Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl z doskonałą komunikacją? To [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 10 000 PLN 116 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie ma powierzchnię 116 m2 i składa się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, WC i garderoby. [...]

116 10 000 PLN
86,21 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Ostatni Grosz Do wynajęcia 1500 PLN 41 m2
Ostatni Grosz / Częstochowa / śląskie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę czyste i zadbane mieszkanie dwupokojowe, z małym balkonem, położone w dzielnicy Ostatni [...]

41 1500 PLN
36,59 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Sopot
Centrum Do wynajęcia 8500 PLN 100 m2
Centrum / Sopot / pomorskie, Aleja Niepodległości Lokal do wynajęcia

Sopot Centrum al. Niepodległości 727U2, do wynajęcia lokal użytkowy : usługowo- handlowy. Dobry [...]

100 8500 PLN
85 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Górny Na sprzedaż 1 130 000 PLN 48,78 m2
Górny / Sopot / pomorskie, Aleja Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atuty nieruchomości: Piechotą nad morzePiękny prywatny ogródek z dużym tarasemNajwyższa jakość [...]

48,78 1 130 000 PLN
23 165,23 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3100 PLN 40 m2

Prestiżowa kawalerka metro Pole Mokotowskie bezpośrednio, 40 m2 pets Opis nieruchomości Rewelacyjna [...]

40 3100 PLN
77,50 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 1 395 000 PLN 55,36 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 m², zlokalizowane na 4 [...]

55,36 1 395 000 PLN
25 198,70 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 1660 PLN
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Pokój do wynajęcia

Przytulny pokój jednoosobowy na Mokotowie - doskonała lokalizacja dla studentów. Podstawowe [...]

1660 PLN
0 PLN/m²
04-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy