wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 2 468 700 PLN 1300 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Chmielna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka narożnikowa w Mielnie ( gm Koszalin) ul.Olimpijska/Chmielna, nr działki 875/5- [...]

1300 2 468 700 PLN
1899 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3700 PLN 36,3 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Chmielna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone przy ul. Chmielnej [...]

36,3 3700 PLN
101,93 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 7 235 000 PLN 738 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Chmielna Pensjonat na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa Villa, położona w prestiżowej, nadmorskiej lokalizacji – w Mielnie, w [...]

738 7 235 000 PLN
9803,52 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Na sprzedaż 1 115 000 PLN 46,42 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Chmielna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nieruchomość znajduje się na prestiżowej Wyspie Spichrzów w apartamentowcu Waterlane Island z [...]

46,42 1 115 000 PLN
24 019,82 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 3000 PLN 40 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Chmielna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bez prowizji. Bezpośrednio od właściciela. Centrum Warszawy (pasaż ul. Chmielna, stacja metra [...]

40 3000 PLN
75 PLN/m²
25-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk Na sprzedaż 480 000 PLN 21 m2
Gdańsk / pomorskie / Polska, Chmielna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Apartament Hotel Gdańsk 21,22 m2, VIII piętro , cena 480 tys netto ( w pełni wyposażony, cały obiekt [...]

21 480 000 PLN
22 857,14 PLN/m²
20-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy