wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
Ośno Drugie Na sprzedaż 630 000 PLN 130 m2
Aleksandrów Kujawski / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska, Długa Dom na sprzedaż

Sprzedam dwa domy połączone w kształcie litery L w Aleksandrowie Kujawskim o łącznej powierzchni 130 [...]

130 630 000 PLN
4846,15 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
poddębicki
Uniejów
Uniejów Do wynajęcia 2400 PLN 42 m2
Uniejów / poddębicki / łódzkie / Polska, Długa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesny Apartament Aleksander o powierzchni 42 m², wykończony w wysokim standardzie. [...]

42 2400 PLN
57,14 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Przemysłowy dolnośląskie
strzeliński
Kondratowice
Kondratowice Na sprzedaż 1 350 000 PLN 3849 m2
Kondratowice / strzeliński / dolnośląskie / Polska, Długa Przemysłowy na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż nieruchomość o charakterze produkcyjno –magazynowym, zlokalizowaną w [...]

3849 1 350 000 PLN
350,74 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
toruński
Łysomice
Łysomice Na sprzedaż 284 000 PLN 1174 m2
Łysomice / toruński / kujawsko-pomorskie / Polska, Długa Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Łysomicach o powierzchni 1174 m². Działka jest ogrodzona i [...]

1174 284 000 PLN
241,91 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Kaleń-Towarzystwo Na sprzedaż 329 435 PLN 1607 m2
Kaleń-Towarzystwo / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Długa Działka na sprzedaż

Nie trać czasu na formalności i miesiące przygotowań! Działka budowlana o powierzchni 1607 m² w [...]

1607 329 435 PLN
205 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grójecki
Warka
Warka Na sprzedaż 1 800 000 PLN 135 m2
Warka / grójecki / mazowieckie / Polska, Długa Dom na sprzedaż

Nieruchomość na sprzedaż. Działka pod zabudowę (także wielorodzinną w dowolnych konfiguracjach). [...]

135 1 800 000 PLN
13 333,33 PLN/m²
21-04-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Owczary / Zielonki / krakowski / małopolskie, Długa Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący o powierzchni 104,91 m2 (pow. użytkowej 94,5 m2) zlokalizowane w Owczarach gm. [...]

105 699 000 PLN
6657,14 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Reklamy