wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Dobrzelin / Żychlin / kutnowski / łódzkie / Polska, Dworcowa Dom na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości Pawła Wachowiaka, PESEL82012313330, osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

691,59 340 000 PLN
491,62 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Grabów / Żychlin / kutnowski / łódzkie / Polska, Dworcowa Dom na sprzedaż

300,19 407 500 PLN
1357,47 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
garwoliński
Garwolin
Wola Rębkowska Na sprzedaż 1 090 000 PLN 161 m2
Wola Rębkowska / Garwolin / garwoliński / mazowieckie / Polska, Dworcowa Lokal na sprzedaż

Lokalizacja: Wola Rębkowska, Ul. Dworcowa 4 (obok stacji PKP) Powierzchnia działki całkowita: [...]

161 1 090 000 PLN
6770,19 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 15 000 PLN 200 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Dworcowa Biurowiec do wynajęcia

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnych powierzchni biurowych klasy A/A+ oraz usługowych w prestiżowej [...]

200 15 000 PLN
75 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1399 PLN 22 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Dworcowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

---PL--- AKTUALNE. Komfortowe, cicha, wysokiej jakości kawalerka z pięknym widokiem na ulicę [...]

22 1399 PLN
63,59 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Pasłęk
Pasłęk Na sprzedaż 694 500 PLN 2778 m2
Pasłęk / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska, Dworcowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki nr 46/5 i 47/4 o łącznej powierzchni 0,2778 ha, położone w bardzo dobrej [...]

2778 694 500 PLN
250 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
bytowski
Miastko Na sprzedaż 770 000 PLN 207,5 m2
Miastko / bytowski / pomorskie, Dworcowa Lokal na sprzedaż

Sprzedam lokale handlowo-użytkowe w centrum Miastka, powiat Bytowski. Nieruchomości usytuowany przy [...]

207,5 770 000 PLN
3710,84 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kamieński
Golczewo
Golczewo Na sprzedaż 174 000 PLN 88,2 m2
Golczewo / kamieński / zachodniopomorskie / Polska, Dworcowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Stanisław Steckiewicz - Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki nieruchomość lokalową mieszkalną [...]

88,2 174 000 PLN
1972,79 PLN/m²
29-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Kormoran Do wynajęcia 3300 PLN 62,22 m2
Kormoran / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Dworcowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie z trzema pokojami znajduje się w nowym apartamentowcu na 6. piętrze (62,22 m² - 3 pokoje) [...]

62,22 3300 PLN
53,04 PLN/m²
05-01-2024 Dodaj do notesu
Reklamy