wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Arkońskie-Niemierzyn Na sprzedaż 1 099 000 PLN 107 m2
Arkońskie-Niemierzyn / Szczecin / zachodniopomorskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

!Ogłoszenie prywatne - bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni [...]

107 1 099 000 PLN
10 271,03 PLN/m²
16 godzin temu Dodaj do notesu
48 269 000 PLN
5604,17 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Gliwice
Śródmieście Do wynajęcia 800 PLN
Śródmieście / Gliwice / śląskie, Fryderyka Chopina Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia mieszkanie 5-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Gliwic, blisko Politechniki [...]

800 PLN
11,94 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice Na sprzedaż 910 000 PLN 75 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Największy atut? Spektakularny taras, który rzadko pojawia się na rynku. Jeśli szukasz mieszkania z [...]

75 910 000 PLN
12 133,33 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice
Janów Miejski Do wynajęcia 2250 PLN 36 m2
Janów Miejski / Mysłowice / śląskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowocześnie urządzony apartament na zamkniętym i prestiżowym osiedlu Park Moniuszki (przy [...]

36 2250 PLN
62,50 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Pruszków Na sprzedaż 599 300 PLN 38 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim [...]

38 599 300 PLN
15 771,05 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Lewin Kłodzki
Lewin Kłodzki Na sprzedaż 1 700 000 PLN 700 m2
Lewin Kłodzki / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Fryderyka Chopina Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom 4-kondygnacyjny położony w malowniczym Lewinie Kłodzkim, w [...]

700 1 700 000 PLN
2428,57 PLN/m²
26-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Na sprzedaż 1 100 000 PLN 64 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Ul. Chopina - KRAKÓW Bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie 64 m2 w kamienicy z lat [...]

64 1 100 000 PLN
17 187,50 PLN/m²
11-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek Na sprzedaż 223 500 PLN 56,2 m2
Włocławek / kujawsko-pomorskie / Polska, Aleja Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,20 m² zlokalizowane we Włocławku przy Alei Chopina 52. [...]

56,2 223 500 PLN
3976,87 PLN/m²
01-07-2024 Dodaj do notesu
Reklamy