wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
nowodworski
Krynica Morska Na sprzedaż 890 000 PLN 110 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Gdańska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom bliźniak z pokojami do wynajęcia. Działka 398m2. W domu znajdują się 3 osobne [...]

110 890 000 PLN
8090,91 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
gdański
Pszczółki
Różyny Na sprzedaż 1 200 000 PLN 283 m2
Różyny / Pszczółki / gdański / pomorskie / Polska, Gdańska Lokal na sprzedaż

Sprzedam budynek usługowo-handlowy w miejscowości Różyny 20 km od Gdańska przy trasie dk 91 pomiędzy [...]

283 1 200 000 PLN
4240,28 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
nowodworski
Krynica Morska Na sprzedaż 700 000 PLN 33,94 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Gdańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ostatnie dwa niewielkie mieszkania w tej inwestycji. Najbardziej prestiżowa lokalizacja [...]

33,94 700 000 PLN
20 624,63 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Cedry Wielkie
Cedry Małe Na sprzedaż 1 173 510 PLN 4129 m2
Cedry Małe / Cedry Wielkie / gdański / pomorskie / Polska, Gdańska Działka na sprzedaż

MOL Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku Ogłasza, że posiada na sprzedaż nieruchomość gruntową, [...]

4129 1 173 510 PLN
284,21 PLN/m²
04-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny pomorskie
wejherowski
Rumia Do wynajęcia 6000 PLN 200 m2
Rumia / wejherowski / pomorskie / Polska, Gdańska Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Dwupoziomowy lokal w Rumi-Janowie - restauracja Z powodu planów wyjazdu za granicę odstąpię wynajem [...]

200 6000 PLN
30 PLN/m²
26-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 934 000 PLN 89,04 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie, Gdańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Apartament Zen z balkonem w sercu Łodzi | 89 m² Niepowtarzalna okazja. Wyjątkowe mieszkanie, które [...]

89,04 934 000 PLN
10 489,67 PLN/m²
30-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2200 PLN 32 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Gdańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

TO SPEAK ENGLISH PLEASE CALL: 535 199 424 Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym [...]

32 2200 PLN
68,75 PLN/m²
30-07-2022 Dodaj do notesu
Reklamy