wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Garaż mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 420 PLN 12 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Grójecka Garaż do wynajęcia

Mam do wynajęcia ( bezpośrednio) miejsce postojowe w garażu podziemnym w apartamentowcu Triton Park [...]

12 420 PLN
35 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3200 PLN 25 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam serdecznie, mam do wynajęcia mieszkanie 25 m2 (kawalerka) na Starej Ochocie, pod adresem [...]

25 3200 PLN
128 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3000 PLN 25 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Przytulne mieszkanie z dużym tarasem do wynajęcia w apartamentowcu Triton Park przy ulicy [...]

25 3000 PLN
120 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 472 000 PLN 27,8 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Serdecznie zapraszam do zakupu przytulnego i jasnego mieszkania na Ochocie przy ul. Grójeckiej 119. [...]

27,8 472 000 PLN
16 978,42 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 4500 PLN 49 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio stylowe, jasne mieszkanie dla singla lub pary w świetnej lokalizacji przy Parku [...]

49 4500 PLN
91,84 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 890 000 PLN 53,9 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Prezentujemy komfortowe, przestronne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,9 m², które znajduje [...]

53,9 890 000 PLN
16 512,06 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 900 000 PLN 52,3 m2

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mam do zaoferowania nowoczesny, w pełni wyposażony [...]

52,3 900 000 PLN
17 208,41 PLN/m²
04-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3000 PLN 25 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Biuro do wynajęcia

LOKALE BIUROWE DO WYNAJĘCIA: Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe w bardzo atrakcyjnej cenie i [...]

25 3000 PLN
120 PLN/m²
23-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy